فال تاروت متولدین فروردین

فروردین

نماد : دلاور - جهت مخالف

فردی مغرور و خودخواه - انجام کارهای سرسری و عجولانه - عدم تحمل - رکود و وقفه ای طولانی در مسائل اقتصادی - فردی آب زیرکاه و دورو - انجام کارهای احمقانه - فریب می خورید - به شما خیانت می شود - سوء استفاده از قدرت - حیله و فریب - تزویر و ریاکاری - فردی پردردسر و مشکل‌ساز - شخصی که نمی توان به او اطمینان کرد.

فال تاروت متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

نماد : شاه

مردی با محبت و از خود گذشته - شخصی مرفه و قدرتمند - مسئولیت‌پذیری و فرماندهی - شخصی عادل که میان شما و فردی دیگر قضاوت خواهد کرد - توانایی و تسلط بالا - پدری حامی و خوش برخورد - ثابت قدمی و پایداری - مردم اصیل و با کمالات - ازدواجی عالی در پیش دارید.

فال تاروت متولدین خرداد

خرداد

نماد : اعتدال

فردی میانه‌رو و معتدل - شخصی که سعی می‌کند از افراط و تفریط پرهیز نماید - شرایطی موزون و همگن - اعتماد به فردی که در زندگی تان وجود دارد - صبر و تحمل فراوان - شرایطی کاملا هماهنگ.

فال تاروت متولدین تیر

تیر

نماد : پیشگو - جهت مخالف

اشتباهاتی که در گذشته مرتکب شده بودید را دوباره تکرار خواهید کرد - دست و دلبازی های بیش از حد - شخصی مریض و ناخوش احوال - فردی لاغر و رنجور - شخصی که در مقابل آسیب و مشکلات کاملا ناتوان و ضعیف است - همهمه و آشوب - نابسامانی - فردی بی دین و ایمان - شخصی که برای رسیدن به هدفش به سنت‌هایش پشت پا میزند.

فال تاروت متولدین مرداد

مرداد

نماد : دنیا - جهت مخالف

کارهایتان به تعویق می‌افتد - برای رسیدن به نتیجه باید بیشتر صبر کنید - به اندازه کافی در راهی که آغاز کرده اید آگاهی و اطلاعات ندارید - شکست و انزوا - یأس و اندوه

فال تاروت متولدین شهریور

شهریور

نماد : خورشید

مسیر موفقیت آمیزی را طی خواهید کرد - کسب چیزهایی که برایش در حال تلاش هستید - رضایتمندی از شرایط موجود - سعادت و نیکبختی - آغاز یک رابطه عاشقانه - لذت بردن از شرایطی که دارید - ازدواج عالی پیش رو خواهید داشت - نورسیده ای در راه است.

فال تاروت متولدین مهر

مهر

نماد : ملکه

زنی رئوف و با محبت - شخصی پاکدامن و عاری از گناه - سعادت و نیکبختی - زنی آگاه و دست و دلباز در مسائل اقتصادی - زنی هوشمند و آینده نگر - به کارگیری استعدادها و خلاقیت به خرج دادن - تکمیل شدن کارها - رشد و نمو - زمان مناسبی است تا بتوانید کارهایتان را ارائه دهید - تمایل به برقراری ارتباط جنسی - آبستنی - جذبه - رهبری - دست و دلبازی - زنی موقر و قابل احترام.

فال تاروت متولدین آبان

آبان

نماد : شیطان

فردی بد ذات و ظالم - شخصی خشن - رخ دادن اتفاقات ناگوار و ناخوشایند - نزول درجه و سقوط - موقعیت های عجیب و غریبی که شما را می ترساند - فردی دروغگو و ریاکار - ممکن است فریب بخورید، مراقب باشید.

فال تاروت متولدین آذر

آذر

نماد : قربانی - جهت مخالف

جانفشانی هایی که هیچ ارزشی برای طرف مقابلتان ندارد - در جهت نادرست پیشگویی یا آینده نگری خواهید کرد - غرور و خود بزرگ بینی - به اندازه کافی تلاش و کوشش نمی‌کنید - تغییراتی که در جهت منفی و اشتباه رو می دهد.

فال تاروت متولدین دی

دی

نماد : عدالت - جهت مخالف

ناعدالتی و ظلم و ستم - فرق گذاشتن - سوء استفاده از قدرت - تهمت و حرفهای ناشایست - حرفای دروغ و افترا - شایعات بی اساس - طرفداری از یک فرد نادرست - به هم خوردن زندگی زناشویی و عاطفی - جانفشانی های بی ثمر - غرور و نخوت - به اندازه کافی برای رسیدن به اهداف تان تلاش نمی کنید - تغییراتی که در جهت منفی روی می دهد - آینده نگری در جهت نادرست.

فال تاروت متولدین بهمن

بهمن

نماد : قلعه - جهت مخالف

تمایل نشان دادن به انجام کارهای نادرست - کارهای هیجان انگیزی که اصلاً برایتان مناسب نمی باشد - شهوت پرستی و تمایل به برقراری ارتباط های جنسی - فردی در موقعیتی نامناسب شما را غافلگیر می کند - در دام می‌افتید - حبس شدن و در بند قرار گرفتن - بی آبرویی و رسوایی.

فال تاروت متولدین اسفند

اسفند

نماد : امپراطور

رسیدن به آنچه که برایش تلاش میکنید - سر و سامان یافتن امورات و کارها - ثابت قدمی در مسیری که پیش رویتان قرار دارد - فردی با لیاقت و مورد اطمینان - سرمایه پایدار و فراوان - فرماندهی - مردی تأثیرگذار در میان خانواده - توانایی و تلاش فراوان. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟