فـال حـافـظ متولدین فروردین

فروردین

به زلف گوی که آیین دلبری بگذار

به غمزه گوی که قلب ستمگری بشکن

برون خرام و ببر گوی خوبی از همه کس

سزای حور بده رونق پری بشکن

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که به لطف خدا اوضاع و احوال کاری تان بهبود می یابد اما مغرور نشوید و همیشه خدا را در کارهایتان در نظر داشته باشید. در انجام کارهای خیر همیشه پیش قدم می شوید که شک نکنید این کارهای خیر شما بی پاداش نمی ماند. نا امیدی از زندگی تان دور می شود. شریک احساسی بسیار خوبی دارید که باید بیشتر قدرشناس او باشید.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

برخاست بوی گل ز در آشتی درآی

ای نوبهار ما رخ فرخنده فال تو

تا آسمان ز حلقه به گوشان ما شود

کو عشوه‌ای ز ابروی همچون هلال تو

تـعـبـیـر فال حافظ:

زندگی همواره روی خوش به شما نشان می دهد. فال حافظ شما نشان می دهد که همه جا از اخلاق خوب شما می گویند پس دلیلی برای اینهمه استرس و غم در زندگی تان وجود ندارد. کینه و کدورت را کنار بگذارید. اگر با کسی قهر کردید شما پیش قدم شوید و آشتی کنید، حافظ به شما نوید می دهد که به زودی اتفاق خوشی برایتان می افتد.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

خرداد

گر چه خورشید فلک چشم و چراغ عالم است

روشنایی بخش چشم اوست خاک پای تو

آن چه اسکندر طلب کرد و ندادش روزگار

جرعه‌ای بود از زلال جام جان افزای تو

تـعـبـیـر فال حافظ:

براساس فال حافظ امروز شما هرآنچه در زندگی تان به دست می آورید حق تان است چون زحمت زیادی کشیده اید. زندگی به روی شما همیشه لبخند می زند. قله های موفقیت را فتح می کنید. فردی بسیار باهوش هستید. از زندگی رضایت دارید. بین اطرافیان تان بسیار محبوب هستید. زبان شیرینی دارید. همه آرزوهایتان برآورده می شود.

فـال حـافـظ متولدین تیر

تیر

بیا که دوش به مستی سروش عالم غیب

نوید داد که عام است فیض رحمت او

مکن به چشم حقارت نگاه در من مست

که نیست معصیت و زهد بی مشیت او

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید احترام بزرگتران تان را نگه دارید زیرا همواره راهنمایی ها و استفاده از تجربه های آنها در زندگی به سودتان است. بخت و اقبال بلندی دارید. فقط قدر این روزهای خوش را بدانید. خبر خوشی دریافت می کنید که بسیار شادتان می کند. اراده ات را قوی تر کن تا بتوانی موفق تر شوی.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

مرداد

حسن فروشی گلم نیست تحمل ای صبا

دست زدم به خون دل بهر خدا نگار کو

شمع سحرگهی اگر لاف ز عارض تو زد

خصم زبان دراز شد خنجر آبدار کو

تـعـبـیـر فال حافظ:

اوضاع خوبی از نظر کاری ندارید. باید به جای غصه خوردن با شجاعت حرفتان را بزنید و حقتان را بگیرید. بسیار در رویا و خیالپردازی غرق شده اید. نصیحت امروز حافظ به شما این است که کمی اعتماد به نفس داشته باشید. اینکه دیگران شما را دوست ندارند فقط زاییده افکار خودتان است. به زندگی روزانه تان قانع نیستید. هدفی در سر دارید که رسیدن به آن برایتان خیلی مهم است. تلاش تان را بیشتر کنید.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

شهریور

ای جرعه نوش مجلس جم سینه پاک دار

کآیینه‌ایست جام جهان بین که آه از او

کردار اهل صومعه‌ام کرد می پرست

این دود بین که نامه من شد سیاه از او

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید حتما از دیگران کمک بگیرید تا راحت تر به آنچه می خواهید برسید. انسان بسیار با اخلاقی هستید که همین اخلاق خوب شما موجب شده که همه دوست تان داشته باشند . هیچ وقت از یاد خدا غافل نشوید و از وسوسه های شیطانی دوری کنید. روزهای بسیار خوبی در پیش دارید.

فـال حـافـظ متولدین مهر

مهر

برگ نوا تبه شد و ساز طرب نماند

ای چنگ ناله برکش و ای دف خروش کن

تسبیح و خرقه لذت مستی نبخشدت

همت در این عمل طلب از می فروش کن

تـعـبـیـر فال حافظ:

سعی کنید تنبلی را کنار بگذارید و هرچه به دوش تان است را به بهترین شکل و تمام و کمال انجام دهید. بعضی اوقت اسیر وسوسه های نفسانی می شوید که شک نکنید ضرر خواهید کرد. به خدا بیشتر رو بیاورید. نصیحت حافظ به شما این است که اراده قوی داشته باشید تا بتوانید پیروز شوید. با خانواده تان در هر کاری مشورت کنید تا ضرر نکنید و دارایی تان به باد نرود.

فـال حـافـظ متولدین آبان

آبان

مست است یار و یاد حریفان نمی‌کند

ذکرش به خیر ساقی مسکین نواز من

یا رب کی آن صبا بوزد کز نسیم آن

گردد شمامه کرمش کارساز من

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز به شما می گوید خیلی مراقب باشید تا با تصمیمات اشتباه در زندگی تان ضرر نکنید. به جای ناله کردن و زانوی غم به بغل گرفتن سعی کنید بیشتر با خدا حرف بزنید. شهامت داشته باشید. هرگز فکر نکنید رسیدن به خواسته هایتان شدنی نیست. فقط باید اراده کنید و گام نخصت را بردارید.

فـال حـافـظ متولدین آذر

آذر

هر چند ما بدیم تو ما را بدان مگیر

شاهانه ماجرای گناه گدا بگو

بر این فقیر نامه آن محتشم بخوان

با این گدا حکایت آن پادشا بگو

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید خدا را شاکر باشید زیرا دوستان بسیار خوبی دارید که هرگز از درد دل های شما سوءاستفاده نمی کنند. پس اینهمه نگرانی تان برای چیست؟ فردی از شما کمک می خواهد که دریغ نکنید. چون تا آخر عمرتان دعای او را در زندگی تان خواهید داشت.

فـال حـافـظ متولدین دی

دی

آرام و خواب خلق جهان را سبب تویی

زان شد کنار دیده و دل تکیه گاه تو

با هر ستاره‌ای سر و کار است هر شبم

از حسرت فروغ رخ همچو ماه تو

تـعـبـیـر فال حافظ:

مدتی است که انگار با همه اطرافیان تان آماده دعوا هستید. حافظ به شما توصیه می کند که کمی در رفتارتان تجدید نظر کنید چون شما ذاتا انسان خوش قلب و مهربانی هستید پس دوستان تان را از خود نرنجانید. دوست دارید به بهانه ای با دوستان تان دور هم جمع شوید. بهتر است خودتان پیش قدم شوید. با کمی صبوری به هدف تان می رسید.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

بهمن

من که ملول گشتمی از نفس فرشتگان

قال و مقال عالمی می‌کشم از برای تو

دولت عشق بین که چون از سر فقر و افتخار

گوشه تاج سلطنت می‌شکند گدای تو

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید برای اینکه تنها نمانید باید روابط اجتماعی تان را قوی تر کنید. غرور را کنار بگذارید. اکنون زمان دعا و نیایش است. نصیحت امروز حافظ به شما این است که همت تان را بیشتر کنید تا آینده خوبی داشته باشید. باید در همکاری های جمعی شرکت کنید تا وقتی به مشکل خوردید سایرین هم به کمک شما بشتابند .

فـال حـافـظ متولدین اسفند

اسفند

مفروش عطر عقل به هندوی زلف ما

کان جا هزار نافه مشکین به نیم جو

تخم وفا و مهر در این کهنه کشته زار

آن گه عیان شود که بود موسم درو

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد که از بی وفایی دوستان تان رنجیده اید و آنها هرگز به اندازه شما برایتان ارزش و احترام قائل نبوده اند. ناراحت نباشید چراکه خداوند همیشه پشت و پناه تان است. سفری در پیش دارید که ظاهرا در آن شریک زندگی تان را می یابید. غم و غصه هایتان تمام می شود . برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟