فال روزانه شخصی / 13 اسفند ماه + فیلم
حجم ویدیو: 4.20M | مدت زمان ویدیو: 00:00:16

به گزارش رکنا، فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه به اتفاقاتی که ممکن است در طول روز برای شما پیش بیاید اشاره دارد. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد. فال روزانه به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است. فال روزانه خود و عزیزان تان را می توانید در این بخش از رکنا مشاهده کنید.

فال روزانه فروردین

بخت با شما یار است و شرایطی پیدا می‌شود تا به یکی از آرزوهایتان برسید. این اتفاق را به فال نیک بگیرید و زمینه موفقیت‌های بیشتر را فراهم کنید. احساسات خود را کنترل کنید و هیجان‌زده نشوید در غیراین‌صورت تصمیم مهمی را با عجله خواهید گرفت و ضرر سنگینی را متحمل می‌شوید. عجله را کنار بگذارید و قبل‌ از عقد قراردادهای مهم، جوانب کار را دوباره بررسی کنید. خرید کالای ضروری را برای منزل در پیش دارید. این خرید را انجام دهید و نگران هزینه‌ها نباشید چراکه در آینده‌ای نزدیک به لحاظ مالی اوضاع‌ شما بهبود پیدا خواهد کرد. در محل‌‌کار با شرایطی برای پیشرفت روبرو خواهید شد. از این شرایط به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و دامنه موفقیت‌های خود را گسترش دهید. برای انجام کارهای مهم آمادگی و تمرکز لازم را ندارید. این شرایط باعث شده تا کارهای مهم را به تعویق بیندازید. در اولین فرصت فکری به حال این وضعیت کرده و آماده حل گرفتاری‌های مهم باشید.

فال روزانه اردیبهشت

به اشتباه‌هایی که در گذشته مرتکب شده‌اید دائم فکر می‌کنید. قبل از اینکه این شرایط زمینه افسردگی شما را فراهم کند اشتباه‌های خود را فراموش کنید و به خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطاست. هزینه‌های زندگی شما سربه‌فلک گذاشته و حساب‌و‌کتاب خرج‌های‌تان از دست تان در رفته است. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که مدیریت بیشتری بر خرج‌ها داشته باشید و اجازه ندهید هزینه‌های زندگی کمر شما را خم کند. اعضای خانواده توقع‌های بی‌جایی از شما دارند، امروز با آنها صحبت کنید و با درمیان گذاشتن شرایط خود از آنها درخواست کنید که توقع‌های بی‌جا را کنار بگذارند. قبل از اینکه مشکلی که به آن برخورد کرده‌اید دردسرهای زیادی برای شما درست کند این مشکل را امروز حل کنید. خبری فرخنده به شما می‌رسد که زمینه شادی شما و اعضای خانواده را فراهم خواهد کرد.

فال روزانه خرداد

امروز مواظب اعصاب خود باشید و از کوره در نروید. به فکر افزایش درآمد هستید اما بی گدار به آب نزنید و پولی که با زحمت فراوان به دست آورده‌اید را پس از مشورت با افراد باتجربه سرمایه‌گذاری کنید. اعضای خانواده از کاه، کوه می‌سازند و امروز مشکلات زیادی برایتان درست می‌کنند. احتمال زیادی وجود دارد امروز فریب کسی را بخورید و سرتان کلاه برود. خاطره‌های خوش گذشته در ذهن شما تداعی شده و امروز احساس می‌کنید که کودک‌ درون تان زنده شده است، این روحیه را به فال نیک بگیرید و با زنده‌کردن خاطره‌های خوش گذشته روزی همراه با خوشی و شادی را تجربه کنید. میان شما و همکارتان شکراب می‌شود و روزی همراه با دلخوری را در پیش دارید. اجازه ندهید این دلخوری ریشه‌دار شود و به گونه‌ای رفتار کنید تا در پایان روز کاری همه‌چیز به‌خوبی و خوشی تمام شود.

فال روزانه مهر

از ورزش و تحرک غافل نشوید و سلامت وجود نازنین‌تان را پشت‌‌گوش نیندازید. در غیر این صورت طولی نخواهد کشید که راهی بستر بیماری شوید. انسان صرفه‌جویی هستید و همیشه به پس‌انداز فکر می‌کنید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید و به کمک اندوخته‌ای که قبلا کنار گذاشته بودید مشکل مالی که برای شما پیش می‌آید را از سر راه بر می‌دارید. تمرکز بیشتری را به انجام کارهای جدید و خلاقانه اختصاص دهید. با فرصتی استثنایی برای پیشرفت در کار و زندگی روبرو می‌شوید. از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده و شرایط موفقیت و پیشرفت خود را فراهم کنید. به خاطر داشته باشید که با شایعه‌پراکنی به انسان منفوری تبدیل خواهید شد.

فال روزانه آبان

نیازی نیست نگران سلامت تان باشید، امروز از هر روز دیگری سرحال‌تر خواهید بود. پولی روانه حساب بانکی شما می‌شود. به صلاح شماست که تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید. یکی از اعضای خانواده نیازمند کمک شماست، هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای کمک به او انجام دهید و مطمئن باشید که این فرد کمک شما را فراموش نمی‌کند. بار سنگین مشکلات را به تنهایی بر دوش نکشید و از آشنایان کمک بگیرید. مدتی است که سری به بزرگترهای فامیل نزده‌اید و از حال‌و‌احوال‌ آنها بی‌خبر هستید، امروز فرصتی دست می‌دهد تا دیداری با بزرگان فامیل تازه کرده و به آنها ثابت کنید که همیشه به فکرشان هستید. توقع‌ خود را از اطرافیان کاهش دهید در غیر این صورت همه از رفتار شما دلخور خواهند شد.

فال روزانه آذر

با ورزش و تحرک سلامت تان را تضمین کنید و انرژی بیشتری به دست بیاورید. بیش‌از‌حد نگران خودتان هستید و زندگی‌تان را با اضطراب و دلهره ادامه می‌دهید، وقت آن فرا رسیده که نگرانی‌ها را کنار بگذارید و به استقبال زندگی بروید. پولی که برای خرید کالای مهمی نیاز دارید امروز به دست تان می‌رسد. موقعیت خرید کالای دلخواه خود را از دست ندهید و قبل از اینکه این پول خرج شود کالای موردعلاقه‌تان را سفارش دهید. انسان یکدنده‌ای هستید و این رفتار امروز زمینه دلخوری میان شما و یکی از اعضای خانواده را فراهم می‌کند. به نصیحت پدر و مادر یا بزرگان خانواده گوش فرا دهید و از تجربه‌های آنها بهره بگیرید. پاداش کار پسندیده‌ای که مدت‌ها پیش انجام داده‌اید را دریافت خواهید کرد. از این اتفاق درس بگیرید و در آینده بیشتر دنبال کارهای خیر و پسندیده باشید. با فرد باتجربه و دنیادیده‌ای ملاقات خواهید کرد، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و تجربه‌هایش را در آینده به چراغ راهی برای موفقیت‌های خود تبدیل کنید. یکی از دوستان هدیه‌ای برای شما گرفته و با تقدیم این هدیه محبت خود را به شما ثابت می‌‌کند. لطف این دوست را پیش خودتان نگذارید و در اولین فرصت به فکر جبران محبت‌هایش باشید.

فال روزانه دی

کارهای زیادی را باید انجام دهید و سرتان حسابی شلوغ است اما ناراحت و نگران نباشید چراکه به اندازه کافی انرژی را برای انجام کارهای روزانه به دست خواهید آورد و تمام کارهای امروز را تا انتهای روز به پایان خواهید رساند. انسان تندرستی هستید و لحظه‌ای از سلامت خود غافل نمی‌شوید، این رویکرد را در زندگی ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی از سلامتی و تندرستی ضرر نکرده‌است. یکی از عزیزان شما در بستر بیماری است و امروز اصلا حال‌وروز خوشی ندارد، در چنین شرایطی هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای پرستاری از این عزیز انجام دهید و لحظه‌ای او را تنها نگذارید. خرج غیرمنتظره‌ای سر راه شما قرار می‌گیرد و مجبور می‌شوید برای حل این مشکل از پس‌انداز‌تان کمک بگیرید. از این اتفاق درس بگیرید و در آینده بیشتر به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید. فرصتی از روز را برای رسیدگی به کارهای منزل کنار بگذارید. فرد سرشناس و بانفوذی سر راه‌تان قرار خواهد گرفت. رابطه خود را با این فرد تقویت کنید و در آینده برای پیشرفت‌های بیشتر از او کمک بگیرید.

فال روزانه بهمن

اراده‌ای از پولاد دارید و در مقابل مشکلات خم به ابروی خود نمی‌آورید، این روحیه امروز به کمک شما می‌آید تا مشکلی که با آن برخورد خواهید کرد را بدون کمک دیگران از سر راه بردارید. گاهی احساساتی می‌شوید و عقل و منطق را در تصمیم‌های مهم کنار می‌‌گذارید، امروز بیشتر از همیشه مواظب این رفتار باشید چراکه با تصمیم مهمی روبرو می‌شوید و احساساتی‌شدن شما برای اتخاذ این تصمیم کار دست‌تان خواهد داد. با هزینه‌ای غیرمنتظره روبرو می‌شوید. برای رفع این هزینه از پس‌انداز خود کمک بگیرید. این شرایط را به خاطر داشته باشید و اگر نمی‌خواهید گرفتار مشکلات مالی شوید در آینده بیشتر به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید. امروز مجبور می‌شوید که وقت زیادی را به رسیدگی به مشکلات اعضای خانواده اختصاص دهید. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و با استراحت و تفریح، انرژی لازم را برای روزهای پرکار آینده به دست آورید. مدتی است که قصد صحبت با یکی از همکاران یا همسایه‌ها را دارید، امروز زمان مناسبی فراهم می‌شود تا سفره دل‌تان را باز کنید و با این فرد مشغول صحبت شوید. فرصتی پیدا می‌کنید تا به همراه اعضای خانواده برای خرید بیرون بروید و لحظه‌های شادی را در کنار هم سپری کنید.

فال روزانه اسفند

امروز فرد بسیار بانفوذی که ارتباطات گسترده‌ای دارد با شما آشنا خواهد شد، این آشنایی را به فال نیک بگیرید و در آینده برای حل مشکلات روی آشنایی با این فرد حساب باز کنید. از جایی که انتظارش را نداشتید پولی به دست‌تان می‌رسد و مشکلات مالی‌تان را پوشش می‌دهد. انسان سخاوتمندی هستید اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوء‌استفاده کنند. کار ناتمامی که مدتی است انجام آن به تعویق افتاده را امروز به پایان برسانید. دوست‌های ناباب زیادی دارید و بیشتر وقت خود را به رفیق‌بازی تلف می کنید، قبل از اینکه دوستی با افراد ناباب آبروی شما را لکه‌دار کند این وضعیت را خاتمه دهید و دور دوستان ناباب را خط بکشید. در مرحله حساسی از زندگی به سر می‌برید و اگر دست از کار و تلاش بکشید و ناامید شوید زحمت‌های شما به باد خواهد رفت. درنتیجه در مقابل سختی‌ها کمر خم نکنید و با جدیت بیشتری به کار و تلاش ادامه دهید و مطمئن باشید که فاصله چندانی با موفقیت و پیشرفت ندارید.

کدخبر: 874237
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟