فال روزانه شخصی / 11 اسفند ماه + فیلم
حجم ویدیو: 3.04M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19

به گزارش رکنا، فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه به اتفاقاتی که ممکن است در طول روز برای شما پیش بیاید اشاره دارد. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برای تان رخ می دهد ندارد. فال روزانه به متولدین ماه های مختلف سال توصیه های جالبی کرده است. فال روزانه خود و عزیزان تان را می توانید در این بخش از رکنا مشاهده کنید.

فال روزانه فروردین

در محیط کارتان اتفاق خوشایندی می افتد

حضور شخصی در زندگی تان اتفاق مبارکی است. خودتان را از بند فکرهای بد رها کنید تا بتوانید بخوابید، مدیتیشن را امتحان کنید. یک خرید کوچک بسیار خوشحال تان خواهد کرد. برای انجام یک کار خیر پیش قدم می شوید، با این کار به خودتان بیش از شخصی که به او کمک کرده اید لطف می کنید. در محیط کارتان اتفاق خوشایندی رخ داده و کارها روی غلتک می افتد.

فال روزانه اردیبهشت

خودتان را از فکر آینده و گذشته رها کنید

یک بحث و درگیری را پشت سر گذاشته اید اما همچنان به آن فکر و برای هزارمین بار مرورش می کنید. خودتان را از فکر آینده و گذشته رها کنید تا بتوانید نفسی بکشید. با وجود اینکه شما خیلی تحت تاثیر دیگران قرار نمی گیرید اما ظاهرا کسی هست که تلاش گسترده ای را برای تسلط بر شما شروع کرده، حواس تان باشد و بیش از پیش هوشیار باشید.

فال روزانه خرداد

زندگی روی خوش خود را به شما نشان می دهد

سعی کنید توجه تان را روی چیزهایی که برایتان مهم تر است متمرکز کنید و برای مسائل پیش پا افتاده زیاد وقت و انرژی صرف نکنید. سختی ها و مشکلات این روزهایتان می گذرد و به زودی فرصت برای استراحت خواهید داشت. زندگی روی خوش و زیبای خود را به شما نشان می دهد. اگر نظم و انضباط خود را بیشتر کنید به موفقیت بزرگی دست پیدا خواهید یافت.

فال روزانه مهر

هیچ چیز و هیچ کس را در زندگی به اجبار نخواهید

گاهی بساط عشق خودش جور می شود، گاهی یکصد مقدمه ناجور می شود. دل نگرانی را از خودتان دور کنید. هیچ چیز و هیچ کس را در زندگی به اجبار نخواهید وگرنه به سادگی از دستش خواهید داد. برای انجام یک کار اداری از این ساختمان به آن ساختمان خواهید رفت اما بالاخره کار همانطور که می خواهید انجام خواهد شد.

فال روزانه آبان

برای تغییر شغل کمی دست نگه دارید

مشکلی که این همه فکرتان را مشغول کرده بسیار ساده تر از آنچه که فکرش را بکنید حل خواهد شد. در جمع خانواده منافع خودتان را در نظر نگیرید بلکه مسئله را از زاویه عاطفی تر نگاه کنید. برای تغییر شغل کمی دست نگه دارید و با اطمینان بیشتر جا به جا شوید. کارهایتان را براساس اولویت انجام دهید تا از اضطراب تان کم شود.

فال روزانه آذر

اجازه ندهید کسی شما را به بازی بگیرد

نه کسی را به بازی بگیرید و نه اجازه بدهید شما را به بازی بگیرند. مدتی است مسئله ای فکرتان را مشغول کرده و دلیل این مشغولیت فکری را نمی دانید، بهتر است تا دیر نشده با خودتان خلوت کنید و راز آن را کشف کنید. در مورد مسائل احساسی تان از کاه کوه نسازید مگر اینکه دنبال بهانه ای باشید تا هم خودتان را برنجانید و هم این رابطه را بهم بزنید.

فال روزانه دی

پول هایتان را پس انداز کنید

مقاومت کنید و اسیر وسوسه خرید نشوید. پول هایتان را پس انداز کنید تا بتوانید برای رسیدن به هدفی که مدت هاست ذهن تان را به خود مشغول کرده بالاخره قدمی بردارید. در مورد تصمیم جدید احساسی تان باید کمی صبر کرده و ابتدا مقدمات آن را فراهم کنید. هرگونه عجله و شتاب بدون مطالعه به ضررتان تمام می شود.

فال روزانه بهمن

فکرتان را آزاد کنید

این روزها زندگی را خیلی سخت می گیرید و با وسواس به امور می نگرید، فکرتان را آزاد کنید و به آنچه دارید بیندیشید و از زندگی تان با همه فراز و نشیب هایش لذت ببرید. برای انجام کاری دودل هستید که باید پس از مشورت با شخصی که در جریان اتفاق است تصمیم درست را بگیرید، بیش از این دست دست کردن به ضررتان تمام می شود.

فال روزانه اسفند

شما بهتر از هرکسی صلاح خودتان را می دانید

از کسی که خواسته یا ناخواسته به شما اضطراب می دهد فاصله بگیرید یا با او صحبت کرده و تکلیف تان را روشن کنید. شما به خوبی می دانید که از هرچه  بترسید همان می شود. قدر امروز را بدانید و آن را زندگی کنید، فردا به هیچ کس قول داده نشده است. شما بهتر از هرکس صلاح خودتان را می دانید، دست به عمل بزنید.

کدخبر: 873734
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟