فال حافظ امروز / 25 بهمن ماه با تفسیر دقیق + فیلم
حجم ویدیو: 8.63M | مدت زمان ویدیو: 00:01:10

به گزارش رکنا، فال حافظ به شکل روزانه در رکنا برای متولدین 12 ماه سال منتشر می شود. فال حافظ در بین مردم ایران جایگاه ویژه ای دارد.فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد. فال حافظ به تفسیر دقیق نیاز دارد. برای اینکه فال حافظ امروزتان را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فروردین

فروردین

گر دست دهد خاک کف پای نگارم

بر لوح بصر خط غباری بنگارم

بر بوی کنار تو شدم غرق و امید است

از موج سرشکم که رساند به کنارم

تعبیر فال حافظ :

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد برای دوستان حاضری حتی جانت را هم فدا کنی ولی کمی دوستانت را امتحان کن و ببین آنها هم همین احساس را نسبت به تو دارند یا نه و فقط وقت خوشی با تو هستند؟! شفای دلت را از خدا بخواه. کاری کن که بعد از مردنت خوبی های تو همیشه ماندگار بماند. بیشتر با خدا باش و عبادت کن.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

نماد اردیبهشت

بتی دارم که گرد گل ز سنبل سایه بان دارد

بهار عارضش خطی به خون ارغوان دارد

غبار خط بپوشانید خورشید رخش یا رب

بقای جاودانش ده که حسن جاودان دارد

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد شما مثل کسی هستید که بدون تامل کاری را انجام می دهد. ظواهر شما را فریفته است. تازه مشکلات شما بعد از این شروع می شود. بهتر است در مورد کاری که می خواهید انجام دهید مشورت کنید وگرنه به شما آفت می رسد. تاخیر جایز نیست. از تجربه دیگران استفاده کنید.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

نماد خرداد

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است

بین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت

ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد روشنایی و آفتاب خوبی ها در حال طلوع است و این طلعت بسیار مبارک است و سعادت به همراه دارد. اتفاقات شیرینی رخ خواهد داد. شما از در آشتی در می آیید. لحن کلامت را زیباتر کن. خاطرات دردآور را فراموش کن. کاری را که می خواهی انجام بده چون سود سرشاری برایت دارد.

فـال حـافـظ متولدین تیر

تیر

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت

ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت

جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود؛ کاری است که انجام شده. در صدد باش تا جبرانش کنی. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شود و تو به آزادی خواهی رسید.

فـال حـافـظ متولدین مرداد

متولدین مرداد

گرم از دست برخیزد که با دلدار بنشینم

ز جام وصل می‌نوشم ز باغ عیش گل چینم

شراب تلخ صوفی سوز بنیادم بخواهد برد

لبم بر لب نه ای ساقی و بستان جان شیرینم

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما می گوید رشته کار از دست تان خارج شده است. کار امروزتان را به فردا موکول نکنید، هرچند می دانید راهی را که انتخاب کرده اید بسیار سخت و پر فراز و نشیب است ولی به خاطر نتیجه شیرینش تحمل می کنید. رحمت خداوند شامل حال تان می شود وخیلی زود به مراد دل تان می رسید و این از وفا و صداقت ایمان و حق گویی تان است.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

شهریور

روزگاری ست که ما را نگران می‌داری

مخلصان را نه به وضع دگران می‌داری

گوشه چشم رضایی به منت باز نشد

این چنین عزت صاحب نظران می‌داری

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد آنقدر بی تابید که دیگران از وضع شما نگران و ناراحت هستند. در این زمان است که نباید از یاد خدا غافل باشید. اتفاقاتی در شرف انجام است که شما از آن بی خبرید. همه شما را دوست دارند. از تجربه های خودتان استفاده کنید. زیاده طلبی را کنار بگذارید و روزهای خوش جوانی تان را با غم نگذرانید و توقع خودتان را کم کنید.

فـال حـافـظ متولدین مهر

مهر

هزار شکر که دیدم به کام خویشت باز

ز روی صدق و صفا گشته با دلم دمساز

روندگان طریقت ره بلا سپرند

رفیق عشق چه غم دارد از نشیب و فراز

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که در هر حال خدا را شاکر باش حتی اگر بلا بر تو نازل شود و از فراز و نشیب زندگی خسته شده باشی. با خودت کنار بیا. با اشک و غم کاری از پیش نخواهی برد. سرنوشت حوادث زیادی را برایت رقم زده است. مرد عمل باش تا با همه آنها مقابله کنی و به دولت عشق برسی.

فـال حـافـظ متولدین آبان

متولدین آبان

ما درس سحر در ره میخانه نهادیم

محصول دعا در ره جانانه نهادیم

در خرمن صد زاهد عاقل زند آتش

این داغ که ما بر دل دیوانه نهادیم

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما نشان می دهد هنوز در اول راهید. عجله نکنید. به مرحله بالای زهد و عقل نرسیده اید پس صبر کنید تا کارها خراب نشود و غم به دل تان راه پیدا نکند. مواظب دوستان خودتان باشید که گرگ هستند در لباس میش. آنها می خواهند بنیادتان را از بین ببرند و دل و دین تان را بگیرند و نگذارند به مقصود برسید پس عاقل باشید.

فـال حـافـظ متولدین آذر

آذر

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت

جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک

باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ شما اینگونه است که او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با سوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی.

فال حافظ متولدین دی

نماد دی

دلم رمیده لولی‌وشیست شورانگیز

دروغ وعده و قتال وضع و رنگ آمیز

فدای پیرهن چاک ماه رویان باد

هزار جامه تقوا و خرقه پرهیز

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید رضایت به رضای خدا باشد. آنچه سرنوشت برایت رقم زده همان می شود. تنها کاری که از دستت برمی آید این است که به درگاه خداوند دعا کنی تا شاید سرنوشت به میل خودت برگردد. همیشه امید داشته باش و به وعده های دروغین و رنگارنگ دیگران توجهی نکن.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

نماد بهمن

ای صبا نکهتی از خاک ره یار بیار

ببر اندوه دل و مژده دلدار بیار

نکته‌ای روح فزا از دهن دوست بگو

نامه‌ای خوش خبر از عالم اسرار بیار

تعبیر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که اندوه دل و روح شما با خبر خوشی که در راه است برطرف می شود و همه چیز برای تان رنگ و بوی دیگری می گیرد. به کوری چشم حسودان شما به تمام آرزوهای تان خواهید رسید و از قفس غم رهایی پیدا می کنید، چشم تان به جمال یار روشن می شود و کام تان شیرین خواهد شد و این خبر به همگان خواهد رسید.

فـال حـافـظ متولدین اسفند

اسفند

گر می فروش حاجت رندان روا کند

ایزد گنه ببخشد و دفع بلا کند

ساقی به جام عدل بده باده تا گدا

غیرت نیاورد که جهان پربلا کند

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما می گوید وجدانت ناراحت است. در پی این باش تا گناهت را جبران کنی. خداوند نیز تو را می بخشد و نجاتت می دهد. خبر خوبی در راه است که فرصتی دوباره به تو داده می شود تا به عهد خود وفا کنی. عمرت به بطالت می گذرد. به عقل و دانش خودت اضافه کن تا این چند صباح را بتوانی با آرامش زندگی کنی.

کدخبر: 868242
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟