این جوان 34 ساله سنندجی را دیده اید؟ / خواهر او به دنبال راز ناپدید شدن او است + فیلم + عکس
حجم ویدیو: 51.18M | مدت زمان ویدیو: 00:07:48

به گزارش جویندگان عاطفه رکنا، حدود 3 سال پیش "آکو حسینی" جوان سنندجی که به همراه مادر پیر و زمینگیرش در آبدانان زندگی می کرد ناپدید می شود و تا به این لحظه خانواده اش از او بی خبر هستند.

"آکو" در 21 فروردین 1396 به همراه تعدادی از دوستانش به "کبیرکوه" که واقع در آبدانان در استان ایلام است می رود.

بعد از گذشت چند روز بی خبری "سارا" خواهر "آکو" از دوستانش سراغش را می گیرد و آن ها اظهار می کنند که او فقط یک شب پیش آن ها بوده است و فردای همان روز ساعت 8 صبح از آن ها جدا شده و خود را به شهر رسانده است.

 اعلام مفقودی

سارا در گفت و گو با رکنا ، گفت که یک هفته بعد از پیدا نشدن برادرم در27 فروردین 1396 اعلام مفقودی کردم و حتی از دادگاه خواستم که پیگیر شکایت من از دوستانش شود ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم.

خواهر آکو درادامه توضیح داد که ازطریق زندان ها ، پزشک قانونی ، شرکت مخابرات و حتی چک کردن حساب بانکی اش از بانک مرکزی، به دنبال یگانه برادرم گشتم ولی هیچ نشانه ای از او نیافتم.

سارا حسینی در ادامه به 3 نکات مبهم و مجهول پرونده ناپدید شدن برادرش اشاره کرد.

نکته اول: برادرم یک گوشی نوکیا ساده بدون سیم کارت همراه خود به کوه برده بود، که بعد از بررسی اطلاعات اول، گوشی در خانه یکی از اهالی همین شهر پیدا شد و طی بازجویی های ساده ای که از او شد گفت که حدود 8 ماه پیش این گوشی را از "آکو"خریداری کرده است، در صورتی که این گوشی را خودم یک ماه پیش از ناپدید شدن برادرم خریده بودم.

لازم به ذکر است که بعد از بررسی های پلیس گوشی برادرم تا ساعت 2 بامداد همان روز که مفقود شده بود در دست خودش بوده است.

نکته دوم: بعد از شکایت از دوستان "آکو" بعد از 3 ماه شاهدی آوردند که به گفته او برادرم را همان روز که از کوه پایین آمده بود، در شهر دیده بود، این در صورتی است که 2 روز بعد از مفقودی برادرم به این شخص مراجعه کرده و او اظهار بی اطلاعی کرده بود!

نکته سوم: "آکو" روزی که به قصد کوه خانه را ترک کرد به همراه خود یک کیف که حاوی وسایل شخصی اش بود به همراه داشت که چند روز بعد از گم شدن او دوستانش کیف را برای من آوردند. حال سوال این است که اگر برادرم به شهر برگشته و آن ها را ترک کرده چرا کیفش را نزد آن ها جا گذاشته است!؟

مرگ مادر در فراق فرزندش

سارا بعد از گفتن این نکته های مبهم از مادرش گفت که چگونه در این 3 سال چشم انتظار تنها پسرش بوده است و چشمش به در خشک شد، تا سرانجام از فراق و غصه فرزندش 2 ماه پیش سکته کرد وبا چشمان منتظر او را به خاک سپرد.

سارا در ادامه خطاب به دنبال کنندگان رکنا، گفت که دوری از عزیز سخت است و بی خبری سخت تراز آن است.امیدوارم کسی از عزیزش دور و بی خبر نباشد، به خاطر خدا و انسانیت و روح مادر چشم انتظارم ازارگان های مربوطه تقاضا دارم به این پرونده بیشتر دقت کنند.

گفتنی است که "آکو حسینی" متولد 1365 است. چشم های سبز رنگ دارد و موهایش بور است.

وی روزی که به کوه رفت شلوار لی آبی با کاپشن ورزشی به تن داشت و یک جفت کفش اسپرت پوشیده بود.

کسانی که از سرگذشت "آکو حسینی" اطلاعی دارند، می توانند با شماره 84215789-021 تماس بگیرند.

برای کمک به این خواهر چشم انتظار لینک خبر را برای دوستان خود ارسال کنید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟