مهدی اقراریان رای سفید انداخت و قهر کرد + فیلم
حجم ویدیو: 32.58M | مدت زمان ویدیو: 00:04:27

مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران است. مهدی اقراریان با رای مردم تهران عضو دوره ششم شورای شهر شد. مهدی اقراریان متولد سال 1354 است. مهدی اقراریان پیش از عضو شدن در شورای شهر تهران، به عنوان یک فعال فرهنگی شناخته می شد. مهدی اقراریان پیش از آغاز به کار رسمی شورای شهر تهران، سخنگوی منتخبان شورای شهر بود، اما حاضر نشد سخنگویی شورای شهر را بپذیرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، نحوه اجرای آخرین دستور جلسه دهم دوره ششم شورای شهر تهران، یعنی انتخاب نمایندگان شورای اسلامی شهر تهران برای «ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت های سازمان های مردم نهاد شهر تهران» منجر به بروز حاشیه هایی در این جلسه شد.

به نحوی که با توجه به طولانی شدن جلسه ارائه گزارش عملکرد و پرسش و پاسخ شهردار منطقه 20 تهران، برگزاری جلسه کمیسیون های تخصصی شورای شهر که قرار بود ساعت 12 آغاز شود، با تاخیر مواجه شد. بعد از آن هم پرویز سروری، نایب رئیس شورای شهر تهران پیشنهاد داد که برای ادامه جلسه صحن علنی شورای شهر تا ساعت 13 رای گیری شود که اعضای شورای شهر موافقت نکردند.

بعد از آن مهدی اقراریان پیشنهاد داد که انتخاب اعضای «ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت های سازمان های مردم نهاد شهر تهران» با توجه به طولانی شدن جلسه امروز شورای شهر در روز جاری برگزار نشود، اما نایب رئیس شورای شهر تهران پیشنهاد او را به رای نگذاشت.

به همین دلیل، مهدی اقراریان ضمن انداختن رای سفید در گلدان برای این انتخابات، با قهر جلسه شورای شهر تهران را ترک کرد.

پس از آن، جعفر شربیانی، عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران و ناصر امانی، عضو شورای شهر نکاتی را پیرامون قهر اقراریان و نحوه انتخاب نمایندگان شورای شهر در کمیسیون های مختلف مطرح کردند که در فیلم ملاحظه می کنید.

گفتنی است؛ امروز مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران در جلسه شورای شهر غایب بود.

آیا این خبر مفید بود؟