بازدید سوده نجفی از مرکز واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران

واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران از شنبه این هفته آغاز شد. واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران در مراکز تعیین شده از سوی شهرداری انجام می شود. واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران در ساختمان شماره دو شورای اسلامی شهر تهران نیز انجام می شود. امروز سوده نجفی عضو شورای شهر تهران از روند واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران بازدید کرد.

به گزارش رکنا، صبح امروز سوده نجفی عضو شورای اسلامی شهر تهران با حضور در ساختمان شماره دو شورای اسلامی شهر تهران از مرکز واکسیناسیون کارکنان شهرداری تهران بازدید کرد.

این عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران در این بازدید با تاکید بر لزوم تسریع در واکسیناسیون کارکنان شهرداری گفت: بخش های خدماتی شهرداری تهران از ابتدای شیوع ویروس کرونا در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس حضور داشته و بدون وقفه به شهروندان تهرانی خدمت رسانی کرده اند و متاسفانه برخی از همکاران ما نیز بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

نجفی از تلاش های شرکت شهرسالم برای تامین و اجرای واکسیناسیون کارکنان شهرداری تشکر کرد و گفت: امیدواریم در دور بعدی واکسیناسیون خانواده محترم  ایشان دوز اول واکسن خود را دریافت کنند. البته از مدیران شرکت شهرسالم این انتظار نیز وجود دارد که جدا از اجرای واکسیناسیون، در تامین داروهای کارکنان مبتلا به کرونا و خانواده های آنها نیز کمک کند.

آیا این خبر مفید بود؟