چرا علی دایی زن اولش را کتمان می کند ؟! / مهسا خان پور کیست؟! + عکس ها با دنیز دایی

علی دایی اولین بار با خانمی بنام «مهسا خان پور» ازدواج کرد اما این زندگی بعد از تولد دخترشان بنام «دنیز» در سال 1383 به جدایی ختم شد.

دنیز حالا سالهاست ساکن کشور انگلیس بوده و آنجا زندگی و تحصیل می کند.دایی برای بار دوم سال 1383 در 35 سالگی با «مونا فرخ آذری» طراح جواهرات ازدواج کرد که آن زمان مراسم مجلل عروسی این زوج بیش از 100 میلیون خرج برداشت.

ثمره این زندگی هم یک دختر بنام بنام «نورا» متولد 1390 می باشد.علی دایی روز 11 خرداد 1401 در گفتگوی ویدیویی با عادل فردوسی پور اعلام کرد در زندگی اش تنها یکبار ازدواج کرده و اخبار فضای مجازی صحت ندارد.او حتی به اشتباه سن دخترش دنیز را 16 ساله اعلام کرد اما او 20 شهریور ماه 1401 تولد 18 سالگی خود را جشن خواهد گرفت.

افشاگری دنیز دایی علیه پدرش

چهار روز بعد از حرف هایی علی دایی در مورد اینکه فقط یکبار ازدواج کرده؛ دنیز دخترش ، عکس خود و مادرش مهسا خان پور را منتشر کرد و نوشت:امروز داشتم به این فکر میکردم که چیزی نمونده که 18 سالم بشه و نشستم عکسای بچگیمو دیدم که اینو پیدا کردم که خیلی هم دوستش دارم.

فکر میکنم عکس تولد یک سالگیم باشه که اتفاقاً روزشم با تولد مامانم یکیه ، 20شهریور.

خواستم با این عکس از اینکه همیشه هم دوستم بودی هم مامانم ازت تشکر کنم مامان مهسا جونم ، مرسی بابت همه سختیا و از خود گذشتگی هایی که واسه من کردی ، دوستت دارم.

هنوز مشخص نیست علی دایی چرا زن اولش را کتمان می کند ؟!

دنیز دایی

دنیز دایی

کدخبر: 992610 ویرایش خبر
لینک کپی شد
ترانه محمدی
آیا این خبر مفید بود؟