این خانم مدل جذاب جنجالی ترین بازیگر زن زخم کاری است / نگار نیکدل را می شناسید؟

نگار نیکدل بازیگر جوان و نوظهر سینما و تئاتر است که در نقش شیدا شفاعت در سریال زخم‌ کاری ایفای نقش کرده است.

نگار نیکدل

نگار نیکدل

    نام و نام خانوادگی: نگار نیکدل

    سال تولد: 1376

    محل تولد: تهران

    حرفه: بازیگری

    سوابق: از سال 1397 تاکنون

نگار نیکدل متولد ۳۱ تیر ماه سال ۱۳۷۶ در تهران بازیگر سینما و تئاتر است. وی کارشناسی بازیگری از دانشگاه تهران دارد و به زبان انگلیسی نیز مسلط است.

شروع فعالیت هنری

نگار نیکدل از همان کودکی علاقه زیادی به موسیقی و بازیگری داشته است بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و سریال زخم کاری مهم ترین تجربه او در مقابل دوربین تا کنون است.او فعالیت حرفه ای خود را با تئاتر آغاز کرده است .

نگار نیکدل

اولین بار در مقابل دوربین

نگار نیکدل در سال 1397 با بازی در یک فیلم کوتاه به نام «رهایی» در مقابل دوربین قرار گرفت.این چهره برای اولین بار در تلویزیون و در سال 1397 با سریال رحیل حضور یافت.

سریال تاریخی «رحیل» به کارگردانی محمد جواد جعفری روایتگر فردی به اسم «مها» و از دربار قاجار است که تلاش می‌کند دیگر زنان اندرونی را با خود متحد و یک تعزیه عاشورایی اجرا کند.در این سریال بازیگرانی چون حمیدرضا آذرنگ، ثریا قاسمی، اندیشه فولادوند، زنده‌یاد حسام محمودی، نسیم ادبی، هومن برق‌نورد ، کاظم هژیرآزاد و ... بازی کرده اند.

نگار نیکدل

شیدا در زخم کاری

نگار نیکدل بازیگر نقش شیدا شفاعت را در فصل دوم سریال زخم کاری در سال ۱۳۴۲ بازی کرده است.

او در این سریال در کنار بازیگران بزرگی چون جواد عزتی، رعنا آزادیور ، کامبیز دیرباز ، مهران غفوریان، سعید چنگیزیان، الهه حصاری ، الناز ملک ، مرتضی امینی تبار ، مه‌لقا باقری ، سید جواد هاشمی به کسب تجربه پرداخته است.از زندگی شخصی و ازدواج نگار نیکدل اطلاعات چندانی در دست نیست اما به نظر می‌رسد خانم بازیگر ، مجرد است.

نگار نیکدل

کدخبر: 932482 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟