آبروریزی عجیب و فحاشی “بریتنی اسپیرز” در یک رستوران

بریتنی اسپیرز از 17 سالگی وارد عرصه خوانندگی شد و حالا یکی از موفق ترین خوانندگان قرن 21 است. او پس از اولین کنسرتی که برای گروه N Sync انجام داد، اولین آلبوم مستقل خودرا بنام «عزیزم یک بار دیگر» در ژانویه 1999 منتشر کرد که رتبه اول بیلبورد 200 شد. این خواننده بریتنی با شهرتی که بدست آورد سال 2001 در 20 سالگی یک قرارداد تبلیغاتی با «پپسی» به ارزش 8 میلیون دلار بست و سفیر تبلیغاتی این شرکت شد. در نوامبر 2016 بریتنی در زمان ساخت موزیک ویدوی آهنگ «مهمانی چرت زدن» با سام اصغری از بازیگران این کلیپ وارد یک رابطه عاشقانه شد و بعد با یکدیگر ازدواج کردند.

بر اساس گزارش‌ها،‌ این ستاره ۴۱ ساله موسیقی پاپ پس از اینکه به همراه همسرش سام اصغری ۲۸ ساله و محافظانشان برای صرف شام به رستورانی در وودلند هیلز رفته بودند، دچار یک حمله ناشی از اختلال دوقطبی شد.

ظاهرا این خواننده معروف زمانی تحریک شد که چند مشتری رستوران گوشی‌ تلفن همراه خود را بیرون آورده و از او عکس و فیلم گرفتند. در فیلم این حادثه می‌بینیم که بریتنی سعی می‌کند صورتش را با یک منو بپوشاند تا چشمان کنجکاو را از خود دور نگه دارد.

شاهدان عینی ادعا می‌کنند که این برنده جایزه گرمی رفته رفته بیشتر ناراحت شد و شروع به فریاد زدن و گفتن حرف‌های نامفهوم کرد که باعث شد همسرش آنجا را ترک کند. بریتنی هم چند لحظه بعد آنجا را به همراه محافظش ترک کرد.

بریتنی

منبع:وقت صبح

کدخبر: 861730
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟