سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان است. همچنین سردار آزمون عضو باشگاه بایرلورکوزن آلمان است. جالب است بدانید که سردار آزمون عاشق اسب سواری است و به همین خاطر چندین اسب مسابقه‌ای دارد. سردار آزمون اخیرا یک اسب خریداری کرده است که در ادامه عکس های اسب سردار آزمون را می بینید.

سردار آزمون با اسبس

سردار آزمون اسب خود را در استرالیا زیر نظر میشل پین یکی از مربیان مشهور گذاشت تا برای مسابقات بین المللی آماده شود.

مربی اسب سردار

در همین زمینه یکی از اسب‌های آزمون روز گذشته اولین قهرمانی خود در استرالیا به دست آورد. در همین زمینه سایت «racing» نوشت: سردار آزمون، ستاره فوتبال ایران، روز پنجشنبه اولین برد خود را به عنوان مالک اسب در استرالیا جشن گرفت، پس از اینکه اسب آموزش دیده او توسط میشل پین قهرمان شد.

شراکت با سردار آزمون

پین در مورد شراکت با سردار آزمون گفت: "این اولین جایزه من برای این مالک است که به یک دوست بسیار خوب تبدیل شده است. سردار آزمون یک بازیکن فوتبالیست در اروپا است. من بسیار مفتخرم که یک قهرمانی برای او به دست آوردم، این یک سفر طولانی بود و ما کمی بدشانس بودیم.

وی درباره نحوه آشنایی‌اش با مهاجم تیم ملی ایران، گفت: ما در اینستاگرام با هم دوست شدیم و شروع به چت کردیم، او عاشق مسابقه اسبدوانی است و پشتیبان بزرگی است و برای من عالی بوده است. آنها عاشق مسابقه اسبدوانی هستند و قهرمانی اول برای او امروز عالی است.

سردار

این مربی اسب از خرید اسب  ۱۵ میلیارد تومانی آزمون پرده برداشت و گفت: او اولین خرید خود را در مسابقات استرالیا در سال ۲۰۲۰ انجام داد، زمانی که در نمایشگاه  ۲۰۲۰ به قیمت نیم میلیون دلار، یک کلت فرانکل خرید

کدخبر: 811740
آیا این خبر مفید بود؟