فاصله سنی ساسی مانکن و همسرش لو رفت ! / بیتا اشلی مانکن و تاجر بزرگ ! + عکس

بیتا همسر جدید ساسی مانکن، او که نام خانوادگی اشلی است متولد دهه ۶۰ بوده و در زمینه خرید و فروش ملک و مدلینگ در بورلی هیلز امریکا فعالیت می کند او 8 سال از شوهرش بزرگتر است !

بیوگرافی بیتا همسر جدید ساسی مانکن

نحوه آشنایی او با ساسی مانکن به حضور آنها در یک مراسم مربوط می شود و برخی شنیده ها حاکی از آنست که او زمینه حضور ساسی را در انگلستان فراهم کرده. سن و سال بیشتر او از خواننده رپ مانع از ازدواج آنها نشد هرچند که بسیاری از کاربران در فضای مجازی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

او که عمده فعالتیش در زمینه خرید و فروش املاک لوس در بورلی هیلز امریکاست کم و بیش حضوری هم در عرصه مدلینگ دارد اما انطور که صفحات اجتماعی او پیداست عمده تمرکزش حوزه املاک می باشد. او دارای دو صفحه اینستاگرام است که یکی از آنها یک حساب خصوصیست که تنها ۱۱۵ دنبال کننده و تنها بانوان مجاز به ورود به آن هستند و یکی از آنها نیز به صورت عمومی قابل مشاهده است که ۱۱۳ هزار دنبال کننده در آن مشاهد می شود.

تا مدتها او در خصوص ارتباطش با ساسی مانکن حرفی نزد و تنها پس از علنی شدن رابطه شان عکسهایی را منتشر کرد. خانواده بیتا نیز در امریکا ساکن بوده و آنطور که پیداست جزو ایرانی های ثروتمند آنجا هستند. برخی از نزدیکان او می گویند که او پیش تر با کسی رابطه جدی نداشته و ساسی مانکن اولین ارتباط بسیار جدی او بوده البته علت این مسئله را مشغله زیاد او می دانند. او دارای یک دپارتمان املاک به نام Keller Williams Realty Westside است. این دپارتمان در بخش غربی بورلی هیلز فعالیت می کند.

آیا این خبر مفید بود؟