عکس خوش تیپ ترین آقای بازیگر ایرانی ! / مهدی پاکدل با موهای جوگندمی مدلینگ شد

به گزارش رکنا ، مهدی پاکدل بازیگر مطرح و همسر اول بهنوش طباطبایی در اینستاگرامش تصویری جالب را از خود با یک استایل مدلینگی و خاص به اشتراک گذاشت.

عکسی از “مهدی پاکدل” که زمین تا اسمان عوض شده است

مهدی پاکدل دلش را به بازی مرکب باخت!مهدی پاکدل تعریف و تمجیدهای خاصی را در رابطه با سریال محبوب کره ای ها به اشتراک گذاشت.مهدی پاکدل بازیگر مطرح و همسر رعنا آزادی ور در اینستاگرامش تعریف خاصی را درباره فیلم بازی مرکب ساخت کشور کره منتشر کرد.

بازی مرکب مورد تائید مهدی پاکدل قرار گرفت.

مهدی پاکدل در توضیح این عکس نوشت:

فصل اول این سریال خوش‌ساخت، پرمحتوا و نفس‌گیر است. این اثر به لحاظ مضمون و محتوای فیلم‌نامه، انتخاب بازیگران، کارگردانی، طراحی صحنه و لباس و جلوه‌های ویژه کاری قابل اعتنا و دیدنی است.

البته غیر از بخش ورود شخصیت‌های وی‌آی‌پی و بخش بازگشت پیرمرد شماره یک در قسمت پایانی که هر دو بسیار نچسب و به شدت آبکی است.

این سریال را نباید با پیش‌داوری، سرسری و محض سرگرمی‌ی صرف، به تماشا نشست.

به‌نظر من در ادامه سیر ساخت آثاری مثل” بیسکوئیت سبز”، “شرکت”، “مگر آن‌ها به اسب‌ها شلیک نمی‌کنند”، “آپلود”، “قلعه” و جدیدترین‌اش”وست ورلد” یا “سکّو” و بسیاری دیگر از این دست تولیدات، قابل تأمل و بررسی است.

البته با اغماز، نگاهِ جامع‌نگر، دراماتیک، انسانی و فلسفی حاکم بر کلیّت سریال را می‌شود گفت تلفیقی است از “ما” اثر “یوگنی زامپاتین”، “آرمانشهر” اثر “توماس مور”، “اتوپیا” ساخته‌ی “سهراب شهیدثالث”،” 1984″ نوشته‌ی “جرج ارول” و “روزگار قشنگ نو” اثر سترگِ “الدوکس هاکسلی” همراه با بدبینی‌های فلسفیِ “شوپنهاور” و خوش بینی‌های “روسو” نسبت به انسان.

انسان‌ها و شرایط زیست‌شان، تمناها، وسوسه‌ها و توقعات آن‌ها در این اثر به‌روز و به‌موقع است و ما را مدام درگیر خود کرده به اندیشه‌ای عمیق وامی‌دارد.

منبع : وقت صبح

 

آیا این خبر مفید بود؟