مهناز افشار تماشاچی بازی سردار آزمون در آلمان + عکس

به گزارش رکنا، سردار آزمون لژیونر ایرانی تیم بایرلورکوزن این روزها با درخشش توانسته جای ثابتی در ترکیب این تیم به دست بیاورد. او دیشب در بازی لورکوزن مقابل اینتراخت به میدان رفت و عملکرد خوبی هم داشت. در این بازی مهناز افشار بازیگر ایرانی مقیم آلمان به تماشای بازی سردار نشست و عکسی از خودش در استادیوم منتشر کرد.

مهناز افشار

عملکرد مهاجم تیم ملی فوتبال باعث تمجید رسانه آلمانی شد.

به گزارش رکنا، شب گذشته در  هفته سی و دوم بوندس لیگای آلمان، لورکوزن به مصاف اینتراخت فرانکفورت رفت و به برتری 2 بر صفر رسید.

در این مسابقه سردار آزمون 87 در ترکیب لورکوزن حضور داشت و عملکرد خوبی به ثبت رساند. او یک پاس گل نیز به پاتریک شیک داد که ویدیوچک آن را به دلیل آفساید رد کرد.

پس از این مسابقه، سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران مورد توجه رسانه معتبر آلمانی قرار گرفت و عملکرد ستاره کشورمان با تمجید همراه شد.

دویچه وله نوشت: سردار آزمون در بازی مقابل اینتراخت فرانکفورت عملکرد خوبی داشت. او بسیار عالی فضای خالی پشت مهاجم را پر کرد و اصلا نگذاشت تا غیبت فلوران فیرتس حس شود.

فیرتس، پدیده آلمانی‌هاست که در این فصل گلسازترین بازیکن لورکوزن نام گرفته است. بازیکن 20 ساله‌ای که به تیم ملی نیز دعوت شده و بسیار از تیم‌های اروپایی خواهان جذب او هستند.

آزمون بعد از گل

رسانه آلمانی از آزمون تمجید کرد و مدعی شد که ستاره ایرانی کاملا در ترکیب سوانه جا گرفت و توانست مثل بازی گذشته عملکرد خوبی به نمایش گذارد.

آزمون در دیدار قبلی لورکوزن برای اولین بار گلزنی کرد و یک پاس گل زیبا نیز به ثبت رساند.

تنها 2 بازی از فصل جاری لورکوزن باقی مانده و آزمون می‌خواهد عملکرد خوب خود در این هفته‌ها را دوباره تکرار کند. شنبه عصر لورکوزن میهمان هوفن‌هایم خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟