شرایط دریافت وام بدون ضامن 200 میلیون تومانی بانک مهر ایران

بانک مهر ایران در راستای بخشنامه بانک مرکزی، به مشتریان واجد شرایط خود تا 200 میلیون تومان به صورت نقدی، وام قرض الحسنه اعطا می‌کند. افرادی که خواهان این تسهیلات هستند باید در یکی از شعب بانک مهر ایران سپرده قرض الحسنه داشته باشند یا آن را افتتاح کنند. ضمنا باید حداقل سه ماه از خواب سپرده افراد متقاضی در بانک گذشته باشد تا آن‌ها بتوانند برای این نوع وام درخواست بدهند. افرادی امکان دریافت این تسهیلات را دارند که دارای ضامن رسمی باشند.

حداکثر مبلغ این وام 200 میلیون تومان است و فقط 4 درصد کارمزد دارد. بانک برای پرداخت این تسهیلات سپرده مشتریان را مسدود نمی‌کند و وام گیرندگان تا پایان تسویه اقساط امکان بهره گیری از حساب قرض الحسنه خود را دارند. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام 60 ماه اعلام شده است.

دیگر شرایط وام نقدی 200 میلیون تومانی

بر اساس اطلاعات موجود، هزینه‌های جانبی برای دریافت این تسهیلات مربوط به تشکیل پرونده و اعتبارسنجی است که باید وام گیرنده آن را پرداخت کند. طبق قوانین معمول اعطای وام، مشتریان متقاضی نباید دارای بدهی معوق یا چک برگشتی در سیستم بانکی باشند. لازم به ذکر است، ارائه این وام به بودجه شعبه مراجعه شده هم بستگی دارد.

با توجه به حداکثر مبلغ تسهیلات، کارمزد و سقف مدت زمان بازپرداخت که ذکر شد، مبلغ اقساط برای وام گیرندگان 3 میلیون و 333 هزار و 333 تومان است.

آیا این خبر مفید بود؟