عکس مهناز افشار  وسط خیابان

مهناز افشار بازیگر معروف و دوست داشتنی می باشد که ظاهرا بعد از مهاجرت هوادارانش بسیار بیشتر بود چرا که اونور آب و در غربت خانم بازیگر به دلیل شرایط سخت و تنهایی تغییر کرده و حالا دیگر آن مهناز مغرور و پر افاده نیست و رابطه نزدیک تری با مردم و مخاطب دارد.

مهناز افشار

مهناز افشار در اینستاگرام بیش از 15 میلیون 200 هزار دنبال کننده دارد و اگر سری به پیجش بزنید با نظرات خوب کاربران مواجه می شوید و این در حالیست که مثلا پیج خانم بهاره رهنما با کلی کامنت منفی و فحش همراه! این به دلیل آرام و نا آرام بودن دو سلبریتی است که یکی مردم را از تبلیغات و چیتان پیتان خود کلافه کرده و دیگری با وجود اینکه بیشترین تعداد فالوور میان هنرمندان رو داره اما تا به حال هیچ تبلیغی نداشته و ساده با مخاطب رفتار می کند.

از این ها که بگذریم مهناز افشار در صفحه خود تصاویر بسیار زیادی منتشر می کند و تقریبا هر روز چیزی برای پست دارد. البته کیفیت عکس ها از لحاظ ظاهر و ژست و ... برای یک سلبریتی کم است اما خب فعلا این راه رو انتخاب کرده تا غم غربت کمتر شه و با هم زبوناش راحت در ارتباط باشه. مهناز خانم افشار به تازگی موهاشو صورتی کرده و راه به راه عکس میزاره.

او تقریبا همیشه با یک کلاه و یا تل و سربند میومد جلوی دوربین اینستا و خیلی ها هم فکر می کردند دلیل این کار او کچل بودن جلوی موهاشه و نظرات مختلفی میدادن اما اینبار خانم بازیگر بدون هیچ حجابی تصاویر خود را به اشتراک گذاشت و دوستان هنرمند هم براش کامنت گذاشتن.

mahnaz_afshar_1642866366

mahnaz_afshar_1642675288

مهناز افشار چرا با آرایش ریخته شده؟!

مهناز افشار اغلب با چهره ای کم آرایش و یا آرایش ریخته شده و خلاصه تو این مدلا عکس میزاره و دیگه این مورد ربطی به راحت بودن با مخاطب نداره و شخصی مثل ایشون که کلی دنبال کننده داره باید دقت بیشتری داشته باشه!

حالا ممکنه برخی هم بگن اصلا خارج کسی آرایش نمیکنه و این حرفا. بله درسته یا باید آرایش نکرد و یا با آرایش مناسب و تمیز جلو دوربین اومد که این خودش احترام به مخاطبه!

mahnaz_afshar_1642774141

البته که مهناز افشار خودش یه مادره و دختری به نام لیانا داره که اصلا به خاطر اون به آلمان رفت. وی برای روز مادر تصاویری از مادر و خواهرش منتشر کرد و حسابی ابراز دلتنگی و علاقه کرد.

Untitled

mahnaz_afshar_2756916617864156821_241999282

درآمد مهناز افشار برای این بریز و بپاشا!

از این ها که بگذریم مهناز افشار هیچگاه از پیج و شخصیتش برای تبلیغات و کسب درآمد استفاده نکرده در صورتی که به راحتی می توانست دور از خانواده و کشور حداقل پول خوبی را به جیب بزند.

mahnaz_afshar_1640870522

خیلی از سلبریتی ها در ایران حتی با کمتر از 1 میلیون فالوور مثل صبا راد راه به راه معرفی های مختلف دارند و از این طریق پول هایی هنگفت دریافت می کنند. امثال خانم بهاره رهنما هم که دیگه کاربرا رو کلافه کرده و از هر چیز بیخودی تبلیغ و معرفی می گذارد و در اخر هم خود را زحمت کشیده می داند و مردم عادی بدون ثروت را بی دست و پا!

mahnaz_afshar_1640348766

مهناز با تیپ های عجیب و حجاب کم تو اروپا

مهناز در این مدت که در اروپا زندگی می کند خیلی به حجاب خود پایبند نبوده و فقط سعی کرده طوری لباس بپوشد و عک بگیرد که انگ کشف حجاب به او زده نشود تا اگر روزی تصمیم گرفت به ایران برگردد و کار کند از این لحاظ با مشکل مواجه نشود. مورد دیگری که درباره مهناز افشار جلب توجه می کند تیپ و استایل های خانم خانما می باشد که ظاهرا از وقتی که رفته بسیار علاقه مند به پوشش های بیریخت و ناجور شده!

جدیدا هر عکسی که مهناز خانم از خودش میزاره با لباس هایی است که زیاد به مذاق ایرانی ها خوش نمی آید، خیلی ها هم انتظار چنین تیپ هایی رو از این هنرمند قرتی ندارند.

mahnaz_afshar_1636107694

mahnaz_afshar_1633187645

منبع:شایا نیوز

کدخبر: 765534 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟