مهدی قائدی و همسرش از ایران تا امارات !

مهدی قائدی متولد 14 آذر 1377 در بوشهر ، فوتبالیست پست مهاجم است. مهدی قائدی با 166 سانتی متر قد از 10 سالگی فوتبال را شروع کرد حالا در پست وینگر و مهاجم بازی می کند. مهدی قائدی 9 دی ماه 1398 در 21 سالگی با خانم ستاره معصومی دختر 28 ساله با فاصله سنی هفت سال ازدواج کرد..گفته می شود همسر مهدی قائدی 7 سال از او بزرگتر و متولد 1370 است.مهدی قائدی و همسرش در روز ۱۰ دی ۱۳۹۸ ازدواج کردند.

ستاره معصومی دیگر هم اندازه همسرش مهدی قائدی معروف شده که اگر استقلالی باشید او را حتما می شناسید، غیر استقلالی هم باشید بازم احتمال اینکه خانم خانما رو بشناسید زیاده چون حواشی زیادی داشتن و دارن!

ستاره معصومی پیجش با بیس از نیم میلیون فالوور دارد و اینکه همسر یک فوتبالیست که بعد از ازدواجش در مجازی به این تعداد دنبال کننده رسیده و بلاگرم نیست پس از کجا اینهمه سر و صدا داشه؟ چیزی جز انتشار تصاویر ناجور از خودش و دست بردن تو مسائل فوتبالی مهدی نیست. اما خانم شاخ بعد از اینکه دبی نشین شدند و به آرزویش رسید حالا با رفتار بهتری در مجازی حضور دارد و یا شاید هم اینگونه نشان می دهد. ستاره معصومی از لاکچری بازی ها و خورد و خوراک خفن و تفریحات و کادو های لوکسی که به هم میدن دائما در حال استوری گذاشته اما اینبار ویدیویی از آن ها منتشر شد که سوار بر ماشینی شاسی بلند در جاده برفی هستند و هشتگ ایرانم هم زند که نشون میده به ایران اومدن!

اما چیزی که در ظاهر آقای فوتبالیست تغییر کرده علاوه بر تیپ و استایلی که برند شد، کلاس گذاشتن وی جلوی دوربین می باشد که شاید اگر مردمی تر بود بهتر بود. خیلی از آبی ها هستند که هنوز هم مهد قائدی رو دوست دارن و حمایتش می کنند. ناگفته نماند خیلی ها هم تو این چند ماه که مهدی به امارات رفته انواع الفاظ رکیک رو نثارش کردن و گفتند افسار آقای فوتبالیست دست خانومشه!

ستاره که در ایران و قبل از ازدواج با مهدی قائدی یک زندگی خیلی معمولی داشت و به گفته برخی ها دستیار دندانپزشک بود. ستاره بعد از اینکه با مهدی ازدواج کرد با توجه به قرارداد 700 میلیونی قائدی با استقلال خیلی فرصت عرض اندام نداشت و شاید فقط کمی سطح زندگی اش تغییر کرد اما بعد از اینکه قائدی راهی امارات شد به یکباره همه چیز تغییر کرد و قائدی برای سال اول حضور در شباب الاهلی حدود 500 هزار دلار (15 میلیارد) دستمزد می گیرد البته این رقم برای سال دو و سوم قرارداد قائدی یک میلیون دلار هم می رسد که رقم بسیار خوب و بالایی است.

منبع:فرتاک نیوز

کدخبر: 765049
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟