ابراز علاقه  لیلا اوتادی به خواننده لس آنجلسی + عکس

لیلا اوتادی دانش آموختهٔ کارشناسی معماری داخلی در دانشگاه هنر تهران است. لیلا اوتادی 14 مرداد 1362در تهران به دنیا آمد. لیلا اوتادی در دوران کودکی به بازیگری علاقه مند شد. لیلا اوتادی کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساختهٔ ایرج قادری آغاز کرد، اما برای اولین بار با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد. لیلا اوتادی از علایق خود به خوانندگان خارجی گفت.

لیلا اوتادی به چه خوانندگانی علاقه دارد؟

لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به یک کاربر که پرسیده بود، خواننده مورد علاقه اش کیست، اعلام کرد که محمدرضا شجریان و فائقه آتشین را دوست دارد.

لیلا اوتادی خوانندگان

او همچنین گفته که از میان خواننده خارجی اد شیرن، برونو مارس، ادل و سلن دیون را دوست دارد.

ماه های گذشته بود که رسانه ها ادعای ازدواج مجری مشهور با لیلا اوتادی را مطرح کردند.

لیلا اوتادی داور مسابقه تلویزیونی شد

پس از معرفی چند بازیگر شرکت‌کننده مسابقه «۷۷ ساعت» حالا نام داوران این مسابقه به همراه دو نفر از بازیگران جدید آن رسانه‌ای شد.

هفته گذشته از کاوه خداشناس به عنوان مجری بازیگر «۷۷ ساعت» نام برده شد و ارسلان قاسمی و سپند امیر سلیمانی نیز بازیگران شرکتکننده در آن معرفی شدند؛ مسابقه شبکه آموزش که شامل بخش‌های میدانی و استودیویی است و تابستان امسال توسط یک گروه بزرگ تولید میشود تا پاییز به آنتن برسد.

لیلا اوتادی و رامتین خداپناهی نیز به عنوان داور در پروژه خواهند بود و عملکرد شرکتکنندگان را قضاوت خواهند کرد.

چند چهره دیگر نیز به عنوان شرکت‌کننده در مسابقه حاضر خواهند شد که به مرور معرفی می‌شوند. تیمی متشکل از تکنسین‌ها و بازیگران نیز داوری مسابقه را برعهده خواهند داشت.

منبع : وقت صبح

آیا این خبر مفید بود؟