جنجال خوشگذرانی ترلان پروانه و بهرام رادان در ارمنستان  + فیلم
حجم ویدیو: 5.91M | مدت زمان ویدیو: 00:00:48

ترلان پروانه در سن 3 سالگی از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد. ترلان پروانه همزمان در برنامه های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت. ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون متولد 18 تیر 1377 در شیراز است. ترلان پروانه با بهرام رادان در فیلم سینمایی گربه سیاه همبازی بوده است. فیلمی از لایو ترلان پروانه و بهرام رادان را در ارمنستان ببینید.

لایو ترلان پروانه با بهرام رادان

شب گذشته ترلان پروانه در یکی از هتل های ارمنستان لایوی دو نفره با بهرام رادان گذاشت . در این لایو آقای بازیگر اصلا حواسش نبود که گوشی در حال لایو گرفتن است . ترلان پروانه در فیلم سینمایی گربه سیاه به همراه بهرام رادان حضور دارد . این لایو که به سرعت وایرال شد در کافه هتل گرفته شده است . در ادامه لایو ترلان پروانه را مشاهده می کنید .

ترلان پروانه به خاطر سیمای زیبایش از همان کودکی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت . او در سن ۳ سالگی از طرف یک شرکت آگهی جهت ساخت یک تیزر تبلیغاتی دعوت شد .این سر آغاز ورود ترلان پروانه به عرصه نمایش بود. پس از آن وی در برنامه های آموزشی شبکه یک و شبکه جام جم سیما به ایفای نقش پرداخت.

ترلان پروانه بهترین بازیگر دختر شد

ترلان بعد از این فعالیت های هنری در فیلم و سریال هایی همچون فیلم رویای آخر ساخته مهرداد خوشبخت سریال بچه های خیابان ساخته همایون اسعدیان و … بازی کرد.او پس از نشان دادن استعداد هایش به طور جدی وارذ عرصه نمایش و بازیگری شد و تاکنون بیش از ۶۰ کار تلویزیونی و سینمایی انجام داده است.ترلان پروانه در جشنواره فیلم کودک و نوجوان سال ۱۳۹۰ به خاطر بازی در فیلم “آهوی پیشونی سفید” برنده “پروانه زرین” به عنوان بهترین بازیگر دختر شد.

از نکات جالب زندگی ترلان پروانه بازیگر جوان کشورمان شایعه ازدواج او با ارسلان قاسمی بود پس از انتشار این خبر جنجالی در فضای مجازی پدر ترلان این خبر را تکذیب و خواستار محکومیت اعلام انتشار چنین شایعه ایی شد.

منبع : رصد اقتصادی

کدخبر: 761164 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟