تست : کدام تصویر را دوست دارید؟ /  چه شخصیتی دارید ؟!

 تست روانشناسی یکی از ابزارهای سنجش سلامت روان است تست روانشناسی و  نتیجه آن تنها توسط یک متخصص بهداشت روان شامل روان‌پزشک، روان شناس یا روانکاو قابل ارزیابی و استفاده است تست روانشناسی و ارزیابی و نتیجه‌گیری معمولاً شامل استفاده از چند ابزار شامل تست‌ها، سؤالات شفاهی، تکمیل پرسشنامه، شرح حال مراجع و مصاحبه با او و اطرافیان می‌شودتست روانشناسی و استفاده از ابزارهای مختلف به متخصصان بهداشت روان این امکان را می‌دهد که دید بهتر نسبت به شخصیت مراجع داشته باشندتست روانشناسی واین ابزارهای تنها برای درک بهتر مشکلات و علائم یا رسیدن به خودشناسی بهتر استفاده می‌ شود

تست روانشناسی

هر کدام از این تصاویر حقایقی را در خود دارند که این حقایق مربوط به شخصیتی می شود که آن تصویر را انتخاب کند. شما کدام تصویر را انتخاب می کنید؟

1. شما فردی هستید که عاشق کاوش کردن ، یادگیری چیزهای جدید و ماجراجویی هستید . شما در حاشیه زندگی کنید و تصمیمات خود به خودی می گیرید . همچنین ، شما یک دوست عالی هستید و همیشه در کنار عزیزانتان در هر زمانی که به آن نیاز داشته باشند ، خواهید بود .

2. شما فردی حساس و با قلب بزرگ هستید . شما همیشه به نیازهای دیگران قبل از نیازهای خود توجه دارید . با این حال ، شما مراقب باشید زیرا مردم می توانند از آن سوء استفاده کنند .

3 شما فردی آرام و جمع و جور هستید ، حتی در پر استرس ترین شرایط . شما به جزئیات توجه می کنید ، بسیار منظم هستید . مردم لذت بردن از انرژی مثبت شما را آرامش بخش می دانند . اما یادتان باشد یک لحظه بایستید و به خودتان فکر کنید .

4. شما فردی بسیار شاد و سرشار از شوخ طبعی هستید . شما معمولا در لحظه زندگی می کنید و مردم آن را در مورد شما دوست دارند . اما به یاد داشته باشید که خوب است هر از چند گاهی جنبه حساس خود را به عزیزانتان نشان دهید .

5 شما فردی ریسک پذیر ، فردی بسیار خلاق هستید و همیشه به دنبال پاسخی برای مشکلات هستید . به علاوه ، اعتماد ایجاد می کنید و مردم برای توصیه های شما ارزش قائل هستند و همه شما را به عنوان یک الگو می بینند . شما با سر خود تصمیم می گیرید و قبل از اقدام به عواقب آن فکرا کنید .

6. شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق کاوش کردن یادگیری چیزهای جدید و ماجراجویی هستید . شما همدلی و قدردانی زیادی از دوستان خود نشان می دهید . چیز هیجان انگیزی در راه است و این الگو نشان می دهد که باید تغییری را که در راه است بپذیرید .

7 شما فردی آرام و جمع و جور هستید ، حتی در پر استرس ترین شرایط . وقتی چیزی را در ذهن خود قرار می دهید ، هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند شما را وادار کند متفاوت فکر کنید .

8. شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق کاوش کردن ، یادگیری چیزهای جدید و ماجراجویی هستید . نگرش خوش بینانه شما مسری است و برای دیگران سخت است که وقتی در اطراف شما هستند ، خودشان نباشند .

منبع: سایت طلا

 

 

آیا این خبر مفید بود؟