تغییر  چهره فریبا نادری !

فریبا نادری بازیگر معروف سینما و تلویزیون ایران است که با سریال ستایش حسابی بین مردم شناخته شد و میشه گفت که این سریال برای فریبا نادری سکوی پرتاب بود. فریبا نادری در این سریال بازیگر نقش پری سیما بود که به گفته خودش با بازی در این نقش حسابی فحش خورد و تا مدت ها وقتی مردم جایی میدیدنش بهش میگفتن که چرا پول حشمت فردوس را خوردی؟! چرا اینقدر بدجنس هستی و…. البته که فریبا نادری از این قضیه خیلی خوشحال بود چون معتقد بود که مردم نقش رو باور کردن.از سریال ستایش که بگذریم شام ایرانی هم در معروف شدن فریبا نادری نقش به سزایی داشت.

فریبا نادری (1)

حضور فریبا نادری در شام ایرانی و نمایش خانه فوق العاده لاکچری اش باعث شد تا مدت ها بر سر زبان ها باشه حتی کسانی هم که شام ایرانی رو نگاه نمی کردند قسمت های مربوط به حضور خانم نادری رو به خاطر دیدن خونه لاکچری و البته بسیار خوش دیزاینش دیدند و همه فهمیدند که فریبا خانم نادری بسیار مایه دار هستند.

از این ها که بگذریم خانوم بازیگر از فعالان اینستاگرام است و این روزها مثل خیلی از سلبریتی ها وقت زیادی رو برای بهبود پیجش میزاره و عکس های زیادی از روزمرگی هاش منتشر میکنه پیج خانم نادری بیش از 1 میلیون فالوور داره؛ فریبا خانوم هم مثل خیلیا از پتانسیل پیجش برای کسب درآمد استفاده میکنه و هر از گاهی برای بعضی برندها و کلینیک ها تبلیغات ریزی انجام میده.

فریبا نادری (2)

فریبا نادری جدیدا عکسی از خودش توی پیجش منتشر کده که از نظر کاربرا خیلی خوشگل شده اما اصلا شبیه خودش نیست. چهره خانم نادری تو این عکس به قدری دستکاری شدس که اگه جای دیگه ای غیر از پیج خودش میدید هیچ جوره نمیتونستید بفهمید که این عکسِ خانوم نادری هست خلاصه که خانوم خانما تو این عکس حسابی ناشناس شده.

فریبا نادری (3)

دلگرم

کدخبر: 757602 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟