لباس بهنوش طباطبایی / او زیباترین شد

بهنوش طباطبایی بازیگر جوان و خوشگل ایرانی می باشد بهنوش طباطبایی در حال حاضر مجرد است و ازدواج دوباره ای نداشته است بهنوش طباطبایی کار خود را با بازی در تئاتر آغاز کرده است بهنوش طباطبایی به ورزش علاقه زیادی دارد و به طور حرفه ای ورزش  ورزش میکند بهنوش طباطبایی متولد دهه 60 است 

 بهنوش طباطبایی به تازگی پس از اینکه دکترای خود را در رشته روانشناسی گرفت استاد دانشگاه هم شد و ظاهرا پله های ترقی را در راهی که علاقه داشت در حال بالا رفتن است. خانم بازیگر فعالیت بازیگری اش کم شده اما به جاش تو اینستاگرام عکس و فیلم های زیادی منتشر می کند و دائما آنلاین است.

بهنوش طباطبایی 8.3 میلیون دنبال کننده دارد که خیلی از ان هم دوست دار خانم خانما هستند. وی به تازگی تصویری از خود با لباس مجلسی تمام قرمز پست کرد اما سر و صورت خود را کامل کات کرد که احتمالا سرلُخت بوده و نخواسته عکس رو با سانسور خراب کنه. این تصویر بهنوش  با نظرات جالب کاربران همراه شد.

بهنوش طباطبایی

علاقه بهنوش طباطبایی به نارنگی خان و رژ قرمز!

این طور که معلومه خانم خانما علاقه زیادی به رژ و لباس های قرمز رنگ داره که الحق هم بهش خیلی میاد!

بهنوش طباطبایی علاقه زیادی به حیوانات دارد و اتفاقا یک گربه خانگی و پشمالو به نام نارنگی هم دارد. ظاهرا نارنگی همدم این روز های خانم بازیگر است زیرا به تازگی با انتشار تصویری جذاب از این گربه خپل متنی نوشت و او را با شوهر جانش مقایسه کرد!

این بازیگر زن با انتشار تصویری که در ادامه مشاهده می کنید نوشت:

درسته که یه گربست اما آداب معاشرت با آدمها رو بلده، فهم میکنه

وقتی آدمی داره باهاش حرف میزنه با دقت بهش گوش بده و به چشماش نگاه کنه

نه اینکه مدام سرش به بازی با دُمش باشه یا قیافه ی بی حوصله ها رو به خودش بگیره که مثلا خوابم میاد

این گربه ی نازِ من اصلا ناز کردن رو با بی محلی اشتباه نمیگیره انقدر که بلده کاره

بهنوش طباطبایی

عمل های زیبایی خانم بازیگر برای خوشگل شدن

بهنوش خانم ظاهرا خیلی به حجاب اعتقادی ندارد و بسیاری از تصاویری و استوری هایی که منتشر می کند حجاب و پوشش مناسبی ندارد. او به تازگی هم یک عکس استوری کرده که با آرایش کامل بسیار زیبا و دلربا شده است. البته آنچه که در این عکس مورد توجه کاربران قرار گرفت عمل سانترال لب بهنوش بانو بود که چهره او را بسیار دلنشین تر کرد.

مدتی پیش ویدیویی از خانم بازیگر در حال دست به دست شدن است که برای سال 76 می باشد. آن زمان ها که هنوز عمل بینی میان خانم ها تبدیل به مسابقه نشده بود و چهره ها بیشتر نچرال بودند. در این ویدیو بهنوش طباطبایی بینی اش را هنوز عمل نکرده و زمین تا آسمان با چهره الانش فرق دارد که با نظرات منفی و تمسخر کاربران همراه شد.

 

بهنوش طباطبایی

بیوگرافی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی 27 اردیبهشت ماه 1360 در یوسف آباد تهران به دنیا آمد. طباطبایی در رشته مهندسی کامپیوتر دارای مدرک لیسانس و در رشته روانشناسی بالینی دارای مدرک دکترا است. او دوره بازیگری را در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذراند.

بهنوش طباطبایی

منبع: شایا نیوز

 

کدخبر: 749649
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟