عکس بهنوش طباطبایی در قامت یک استاد در دانشگاه

بهنوش طباطبایی بازیگر خوشگل و معروف ایرانی است که البته به لطف عمل های زیبایی بهنوش طباطبایی چنین دو برابر زیبا شده است. بهنوش طباطبایی در حال حاظر مجرد است اما قبلا بهنوش طباطبایی همسر مهدی پاکدل بازیگر مطرح تلویزیون بوده است. بهنوش طباطبایی اما یک مورد خوب دارد و آن هم اینست که علاقه ای به فیلتر های اینستایی پلنگ طور ندارد و آرایش های فضایی و غلیظ هم نمی کند.

به گزارش رکنا، در این عکس بهنوش طباطبایی در کنار شاگردانش ایستاده و عکسی یادگاری را ثبت کرده است.

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی استاد دانشگاه شد

بهنوش طباطبایی، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون، از آغاز فعالیت خود به عنوان استاد رشته روانشناسی در دانشگاه پیام نور خبر داد.

طباطبایی که دارای مدرک دکترای روانشناسی بالینی است، روز گذشته در صفحه‌ی اینستاگرامش عکسی از خود در کنار دانشجویانش منتشر کرد و نوشت:

«اولین تجربه‌ی تدریسم در دانشگاه (پیام نور) برام بسیار با ارزش است.

این عکس یادگاریست از این تجربه.

کلاس‌ها مجازی بود ولی با تعدادی از دانشجویان عزیزم که بسیار هم با انگیزه و درسخوان و فعال در کلاس بودند قرار دیدار گذاشتیم.

امیدوارم تک تک دانشجویان عزیز دلم موفق باشند.

جای همگی آن‌ها در این عکس خالیست.»

این البته نخستین باری نیست که یک بازیگر ایرانی به عنوان استاد دانشگاه نیز به فعالیت می‌پردازد.

برخی بازیگران ایرانی تجربه‌ی تدریس در دانشگاه را داشته اند، مانند شبنم قلی خانی که عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی است و سال‌ها به آموزش بازیگری و تئاتر در این دانشگاه پرداخته است. محمود عزیزی استاد دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی پردیس هنرهای دانشگاه تهران است و آرزو افشار هم در دانشگاه درس بازیگری می‌دهد.

منبع: وقت صبح

کدخبر: 745839 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟