زن دوم مهدی هاشمی / تفاوت سنی خیلی زیاد ! + عکس ها

مهدی هاشمی بازیگر با سابقه و البته دوست داشتنی سینما و تلویزیون است .مهدی هاشمی با بازی در سریال "دردسر های عظیم" بیشتر به یاد ها مانده است. البته بازی جذاب مهدی هاشمی را در سریال «روزگار غریب» هم نمیتوان فراموش کرد.اما مهدی هاشمی هم مدت ها پیش به آن دسته از بازیگران طلاق گرفته تبدیل شد که از همسر سابقش خانم گلاب آدینه جدا شد و  مهدی هاشمی با مهنوش صادقی بازیگر و نویسنده ایرانی ازدواج کرد.

به گزارش رکنا، مهدی هاشمی متولد 16 آذر 1325 در لنگرود گیلان، بازیگر سینما و تلویزیون است. همسر سابق گلاب آدینه است و از او یک دختر به نام نورا نیز دارد. آقای هاشمی در سریال های طنز و جدی زیادی بازی کرده است. ماجرای ازدواج مجدد مهدی هاشمی جنجال های فراوانی ایجاد کرد.

Screenshot 2021-12-08 at 14-49-32 عشق و عاشقی های مهدی هاشمی و معشوقه اش علنی شد

درخشش با دکتر قریب

در سال 1386 بعد از چند سال کم کاری با سریال روزگار غریب در نقش دکتر قریب به کارگردانی کیانوش عیاری به خاطره ها پیوست و حالا با آن نقش شناخته می شود.

ازدواج اول و دخترش

مهدی هاشمی سال 1359 وقتی 34 ساله بود با گلاب آدینه که در سال 1358 با وی سر فیلم سلطان و شبان آشنا شده بود ازدواج کرد.

ثمره این زندگی یک دختر به نام نورا می باشد که او نیز حرفه پدر و مادر را در بازیگری پیش گرفت و با سیاوش اسعدیان کارگردان ازدواج کرده و یک پسر دارد.

افشای ازدواج دوم

در 6 تیر ماه 1398 مهنوش صادقی (بازیگر) نه چندان مشهور در ویدیویی اعلام کرد چند سالی سکوت کرده اما اعلام می کند همسر رسمی مهدی هاشمی است.

سپس اعلام کرد بیش از 10 سال از زندگی مشترکمان می گذرد اما بالای 20 سال است که با مهدی هاشمی رابطه دارم و خانم آدینه و نورا از ابتدا در جریان بودند.

بیوگرافی مهنوش صادقی

مهنوش صادقی متولد 6 مرداد 1351 در تهران تحصیلکرده لیسانس رشته طراحی صحنه و لباس از دانشگاه هنر و معماری و دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات است.

به جز بازیگری تجربه نویسندگی دارد و با همسرش مهدی هاشمی 26 سال اختلاف سن دارد.

مهدی هاشمی (2)

مهدی هاشمی

کدخبر: 749038
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟