فریبا نادری در کافی شاپ

فریبا نادری بازیگر معروف ایرانی است که البته فریبا نادری به لطف عمل های زیبایی و پول آقای شوهر به این چهره رسید. فریبا نادری با بازی در سریال پر بیننده "ستایش" شهرتش چندین برابر شد اما تا مدت ها بعد از این سریال به گفته  فریبا نادری مردم دید بد و ناجوری نسبت به او در فضاهای عمومی داشتند. فریبا نادری از فعالین اینستاگرام با کلی طرفدار است که اغلب هم تصاویر خود را با فیلتر های اینستایی به طور سلفی می گیرد.

فریبا نادری

وی بعد از حضور در برنامه "شام ایرانی" که خانه خفنش را نشان داد مشخص شد مایه دار است و وضع مالی خوبی دارد.

این ها به کنار برنامه اینستاگرام برای خیلی ها راه درآمد شده حالا اگر بازیگر هم باشی که صد هیچ جلوتری و به راحتی با نرخ های بالا معرفی پیج ها را قبول کنی. فریبا خانم هم به تازگی برای تبلیغ یک فروشگاه لوازم کودک رفته اما چیزی که توجه کاربران را به خود جلب کرد شال خرسی خانوم بازیگر است که به همراه یک مانتوی نه چندان زیبا پوشیده.

فریبا نادری

فریبا نادری قطعا این مانتو را گران هم تهیه کرده اما واقعا جای سوال است که چنین تیپ های اَجق وجقی رو از کجا خلق می کنند؟

فریبا نادری

در نظرات عکس خانم بازیگر خیلی ها گفته بودند پایین مانتو شبیه به ریش ریش های پرده می باشد که تازه دفرمه هم وایساده! ظاهرا در میان هنرمندان هرچه بدتیپ تر باشی با کلاس تری که البته هنوز هم هستند بازیگرانی مثل خانم نیکی کریمی و لیلا حاتمی و... که با استایل هایی ساده اما شیک دیده می شوند.

فریبا نادری

منبع: شایانیوز

کدخبر: 747660 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟