عکس بادیگارهای نفیسه روشن از ترس تکرار کتک خوردن !

نفیسه روشن یک ازدواج ناموفق داشت. همسر نفیسه روشن خلبان بوده است. ظاهرا نفیسه روشن به تازگی ازدواج کرده است. نفیسه روشن اخیرا از کتک خوردنش عکس منتشر کرد. نفیسه روشن برای خود بادیگارد گرفته است!

به گزارش رکنا، نفیسه روشن که چندی پیش با انتشار چند استوری در صفحه اینستاگرامش از کتک خوردن توسط شوهرش از پزشکی قانونی خواستار بررسی مسئله شده بود، اخیرا نیز تصویری در کنار دو مرد با جثه بزرگ منتشر کرده است که گمانه زنی ها حاکی از آن است که این دو مرد بادیگارد نفیسه روشن هستند.

نفیسه روشن

بازی کثیف نفیسه روشن برای بازدید

نفیسه روشن این بار بازی عجیبی را برای حاشیه سازی شروع کرده است. او ثابت کرد برخلاف برخی از هنرمندان حاشیه را دوست دارد و خود نیز برای حاشیه سازی تلاش می کند.

نفیسه روشن چندی پیش متن عجیبی را در استوری اینستاگرامی اش نوشت: می توانم از رسانه ام ، از صفحه ام بپرسم؟؟؟ آیا پزشکی قانونی واقعا پیگیری می کنه یا نه؟؟؟؟

این جمله ها آن قدر برای مردم نامفهموم بود که به سرعت در فضای مجازی پخش شد ، تا اینکه پس از یک ساعت عکس دست زخمی خود را منتشر کرد و از خشونت علیه زنان در ایران صحبت کرد، او بدون این که هیچ توضیح دیگری بدهد اینستاگرام را با تمام حواشی ایجاد شده تنها گذاشت. کابران کتک خوردن او را از طرف هر کسی گمان کردند! از همسرجدیدش تا پدر یا برادرش !

او بعد از گذشت چندین ساعت کتک خوردن خود را کار یک سارق خیابانی دانست که می خواست حیون خانگی او را سرقت کند. در صورتی که می توانست برای حاشیه ساز نشدن این امر را در همان ابتدا توضیح دهد. حال که تممام کاربران حدسیات خود را بیان کردند با توهین به آن ها و لحن تهدید آمیز از این کار انتقاد کرد.

درست زمانی که این استوری های عجیب را در فضای مجازی پخش کرد کاملا مسکوت ، منتظر ماند تا رسانه ها و کاربران فضای مجازی درباره او نظر بدهند و حاشیه های بسیاری را بسازند. حال که صحبت او و دست کتک خورده و زخمی اش تمام فضای مجازی را پر کرد ، با لحنی انتقادی استوری تهدیدآمیزی را منتشر کرد.

نفیسه روشن

عکسی که نفیسه روشن از خشونت علیه زنان منتشر کرد

نفیسه روشن

نفیسه روشن

نفیسه روشن : غلط میکنه کسی بخواهد من را قضاوت کند

نفیسه روشن در واکنش به قضاوت هایی که درباره طلاق گرفتنش می شد در یک ویدیو به تندی صحبت کرد و برخی از مردم را که در صفحه او بودند مورد فحاشی قرار داد. نمی خواهیم از برخی از کاربران که واقعا ادب را رعایت نمی کنند دفاع کنیم ولی نفیسه روشن بازیگر تلویزیون حالا به لطف حاشیه هایی که ایجاد کرده طرفداران میلیون دارد و در حال کسب درآمد و همانطور که دیدید فحاشی به مردم است. بیشتر حاشیه هایی که برای نفیسه روشن اتفاق افتاده از جرقه ای بوده که خودش ایجاد کرده یعنی اول درباره طلاق و زندگی شخصی خودش لایوهایی را در اینستاگرام گذاشت و حرف های جنجالی را مطرح کرد سپس موجی از حاشیه به سمت او روانه شد که همین نکته باعث می شود مردم همیشه به او بگویند این حاشیه ها را برای خودنمایی ایجاد می کند و خودش کاملا راضی است.

نفیسه روشن

کسب درآمد نفیسه روشن از اینستاگرام

به لطف حاشیه هایی که خانم نفیسه روشن بعد از طلاق داشته حالا او به جمع میلیونی های اینستاگرام پیوسته و درامد خوبی می تواند از صفحه خود داشته باشد. او هم مانند بازیگران زن (بهاره رهنما، نیوشا ضیغمی، فریبا نادری و ....) اقدام به کسب درآمد از صفحه خود می کند و در تبلیغات مختلف به عنوان مدل شرکت دارد. خانم روشن پس از جنجال های زیادی که بر سر طلاق خود داشت و این مدت حاشیه های فراوانی که به وجود آورد بعد از برگشتن از سفر کربلا اعلام کرد که دوباره ازدواج کرده است. جالب اینجاست که او هم همسر جدیدش را حاجی خطاب می کند و احتمالا باید مانند خانم بهاره رهنما شاهد متولد شدن زوج جدیدی در اینستاگرام با ترکیب حاجی باشیم

نفیسه روشن

ازدواج جنجالی نفیسه روشن

نفیسه روشن این روزها حال و هوای دیگری دارد به دلیل اینکه بعد از برگشت از سفر کربلا خبر ازدواج مجددش را اعلام نمود تا مانند بهاره رهنما به کمپین حاجی ها بپیوندد (از این رو می گوییم کمپین حاجی چون نفیسه روشن هم شوهر جدیدش را حاجی خطاب می کند - ماننده بهاره رهنما). او با سفر به کربلا حاشیه های زیادی را به وحود آورده بود ولی دقیقا بعد از برگشت از سفر با اعلام ازدواجش دوباره تیتر یک حاشیه ها شد. نفیسه روشن در اظهار نظری عجیب تر ازدواجش را عاشق شدن دوباره (به یک نفر) اعلام کرده. با اینکه او نام شوهرش را فاش نکرده است ولی احتمالا یا عشق سابق قبل از ازدواجش است و یا همسر قبلی اش که طلاق گرفته دوباره برگشته است ! نکته بسیار جالب استفاده از ایموجی های هواپیما در پیام های اوست و تصویری که با یک قلب از یک هواپیمای خاص نشان داد که احتمال می رود همسر او خلبان است !

نفیسه روشن

اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

منبع: برخط نیوز

کدخبر: 743009
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟