بهترین های بازیگری سینما چه کسانی هستند؟/با کدام بازیگران بیشتر می خندید؟/ دینامیت پژمان جمشیدی زیر پای قهرمان اصغر فرهادی!/تصمیم جدی مدیر صدا و سیما برای تحول!
حجم ویدیو: 2.78M | مدت زمان ویدیو: 00:00:22

با باز شدن سینماها بازار فیلم سینمایی در کشور داغ شده است. موضوع هر فیلم سینمایی در تفکر و دیدگاه افراد جامعه بسیار موثر است. فیلم سینمایی دینامیت و فیلم سینمایی قهرمان جزو پرفروش ها هستند. در این مطلب به رکورددارهای فیلم سینمایی در هفته ای که گذشت پرداخته ایم.

انفجار هفته؛دینامیت زیر پای قهرمان

فیلم سینمایی دینامیت رکورد فروش بلیت سینما را در روزگاری شکست که وضعیت حضور مردم در سینماها در مقاطع مختلف در هاله ای از ابهام بود.

فیلم سینمایی «قهرمان» دومین هفته اکرانش را با فروش یک میلیارد و 600 میلیون تومان به پایان رساند و این در حالی است که فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی با فروش قابل توجه یک میلیارد و 700 میلیون تومانی در نوزدهمین هفته اکرانش از «قهرمان» پیشی گرفت و فروش کلی خود را به 22 میلیارد تومان رساند.

با کاهش شدید مخاطب که در هفته دوم برای فیلم «قهرمان» شاهد بودیم می‌توان پیش‌بینی کرد که این فیلم زودتر از زمان مورد انتظار به کف فروش خود برسد.

نازنین بیاتی

فیلم سینمایی

مصمم هفته ؛ پیمان جبلی

رییس صدا وسیما با دستور اکید در پایان بندی سریال ها در یک فصل و متوقف کردن برخی از تولیدات نمایشی سیما نشان داد تصمیم به تحول جدی دارد.

رییس صدا وسیما

با چه کسی خندیدیم هفته؛کاندید های بازیگران طنز  تلویزیون جشن حافظ

نامزدهای بخش تلویزیون بیست و یکمین جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر (تندیس حافظ) معرفی شدند.

نامزدهای بخش تلویزیون

نامزدهای بخش سینمای بیست و یکمین جشن حافظ معرفی شدند.

نامزدهای بخش سینما

روشنگری هفته؛ پرواز همای

همای

معاون هنری و امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به بستری شدن پرواز همای خواننده مطرح سنتی کشور در یکی از بیمارستان های استان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا اعلام کرد: حال عمومی پرواز همای مساعد گزارش شده است.

سیدامیر مصباح شامگاه یکشنبه گذشته افزود: همای به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در یکی از بیمارستان های رشت بستری شده است و بنا به اعلام نظر پزشکان حال عمومی وی مساعد گزارش شده است.

همچنین این خواننده با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش خبر داد که وضعیت خوبی دارد.

رونمایی هفته؛ رعنا آزادی ور  سریال جیران حسن فتحی

رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور که با سریال زخم کاری دوره ی جدید بازیگری را تجربه می کند در نقش متفاوت حالا برای حسن فتحی در سریال جیران دیده خواهد شد. بعد از امیر جعفری،بهرام رادان،پریناز ایزدیار،مهدی پاکدل حالا تصاویر رعنا آزادی ور را در سریال جیران در فضای مجازی پر بازدید دیدیم.

ملاقات شیرین هفته؛محمد کاسبی

محمد کاسبی

مسئولین تلویزیون هفته ی گذشته با محمد کاسبی که این روزها او نیز درگیر بیماری است ملاقات داشته اند.

مدیر روابط عمومی رسانه ملی در هفته گذشته از سوی دکتر جبلی رئیس سازمان صدا و سیما، از محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون در بیمارستان عیادت کرد.

محمد کاسبی در این دیدار گفت: نخستین بار است که یک مدیر در بیمارستان به عیادت من می‌آید، از این اتفاق و این عیادت بسیار خوشحالم و برای همه آرزوی موفقیت دارم.وی افزود: روند درمان بدون انجام عمل جراحی به خوبی انجام شد.

آقای کاسبی با تشکر از آقای قرائی مدیر روابط عمومی رسانه ملی گفت: تمام اشتیاق اهالی هنر به نقش آفرینی در آثار فاخر و رقم زدن کار‌های هنری خاطره انگیز برای مردم است و امیدوارم این اتفاق در تلویزیون بیافتد.

محمد کاسبی چندی پیش بر اثر مشکلات قلبی و ریوی در بیمارستان بستری شد.

دعای سلامتی هفته؛رضا فیاضی

رضا فیاضی که این روزها به دلیل بیماری منحوس کرونا روی تخت بیمارستان است با انتشار ویدیویی از شرایط فعلی اش خبر داد.

منبع : برنا

آیا این خبر مفید بود؟