ویدیو جدید و متفاوت از لیلا بلوکات
حجم ویدیو: 1.69M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

لیلا بلوکات هم تبلیغ اینستاگرامی می کند. ویدیو جدید و متفاوت لیلا بلوکات بازیگر زن تلویزیون و سینما و دعوت از پسرای خوشتیپ برای رفتن به محلی که می گوید.لیلا بلوکات در این سالهای اخیر حضور بیشتری در تلویزیون دارد و چند سریال تلویزیون بازی کرده است ولی هنوز هم اولولیت اصلی لیلا بلوکات رسیدگی به بنیاد خیریه مهر لیلا است که بیشتر وقت خود را به آن اختصاص می دهد. لیلا بلوکات در این بنیاد از کمک اکثر هنرمندان استفاده کرده است.

لیلا بلوکات

ظاهرا احسان علیخانی و علی کریمی کمک زیادی به بنیاد خیریه مهر لیلا کرده اند. سالروزت مبارک باشه همراه همیشگی خیریه مهر لیلا از طرف خودم و تمام بچه های خیریه بهتون تبریک میگیم و آرزوی بهترین اتفاقات و براتون داریم درسته دو سال بخاطر شرایط کرونا بچه ها مراسمی گرفته نشد و دور هم جمع نشدیم ولی مهرتون مستدام .... احسان جان علیخانی تولدت هزاران بار مبارک باشه  ،شادی،آرامش،خوشبختی ،همراه همیشگیه زندگیت باشه, پشتیبان و حامی خیریه مهر لیلا ،مهربانیت مستدام .... لیلا بلوکات هم وضع مالی خوبی دارد و هم شکر خدا انسانی بسیار اهل کارهای خیر هستند.لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1361 در تهران است . لیلا بلوکات بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. لیلا بلوکات درشتة کارشناسی فرش تحصیل کرده است. لیلا بلوکات مجرد هست و دو خواهر و یک برادر دارد لیلا بلوکات هم اکنون ساکن اقدسیه است.

لیلا بلوکات : پسرای خوشتیپ بیان اینجا + فیلم

چرا لیلا بلکات ازدواج نمی کند

ازدواج نکردن بلوکات حاشیه ای تمام نشدنی : خانم بلوکات به دلیل شهرت و مجرد بودن همیشه حاشیه ساز بوده است و بیشتر این حاشیه ها به دلیل خواستگارهای عجیب و سوالات از او درباره ازدواج در مصاحبه های مختلف است. لیلا بلوکات گفته می ترسد شوهر آیندش مثل خودش حس کمک به انسان ها را نداشته باشد و مانع مسیر و رشد او شود. لیلا بلوکات هم وضع مالی خوبی دارد و هم شکر خدا انسانی بسیار اهل کارهای خیر هستند.لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1361 در تهران است . لیلا بلوکات بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. لیلا بلوکات درشتة کارشناسی فرش تحصیل کرده است. لیلا بلوکات مجرد هست و دو خواهر و یک برادر دارد لیلا بلوکات هم اکنون ساکن اقدسیه است. لیلا بلوکات بازیگر زن صدا و سیما فعالیت زیادی در زمینه کمک به مردم انجام می دهد و یک موسسه خیریه به نام مهر لیلا دارد که حتی به همین دلیل (رسیدگی به موسسه و کمک به مردم) ازدواج نکرده است.  لیلا بلوکات هم وضع مالی خوبی دارد و هم شکر خدا انسانی بسیار اهل کارهای خیر هستند.

لیلا بلوکات

منبع: برخط نیوز

کدخبر: 741729 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟