جنجال انگشتر شیطان پرستی صبا راد ! + فیلم
حجم ویدیو: 885.87K | مدت زمان ویدیو: 00:00:07

صبا راد مجری سابق صدا و سیما می باشد. صبا راد حالا به یک بلاگر ماهر تبدیل شده و صبا راد از طریق به نمایش گذاشتن خود و زندگی لاکچر اش جذب فالوور کرده و حالا از لباس خواب بگیر تا هرچیز دیگری را تبلیغ می کند!ناگفته نماند صبا راد چون سال ها مجری بوده و به گویندگی و جلو دوربین رفتن عادت داشته حالا برایش سخت است که تنها خانه نشین باشد به همین دلیل صبا راد حالا برای مخاطبین از طریق گوشی ادا در می آورد.

به گزارش رکنا، زندگی بلاگری صبا راد مجری سابق صدا و سیما و برنامه به خانه بر می گردیم وارد ایستگاه طلا و جواهرات شد.

صبا راد در ماه های اخیر با پوشش متفاوت خودش و البته مهاجرت به ترکیه حاشیه های بسیار زیادی را ایجاد کرده است. از خوانندگی و تولد و پوشش عجیب تا درخواست های عجیب ترش از صدا و سیما و تلویزیون همگی صبا راد جدید را که شاخ اینستاگرام شده تشکیل داده است.

صبا راد

سفرهای لاکچری صبا راد

یکی دیگر از حاشیه های صبا راد مجری زن مشهور سفرهای لاکچری او به کشورهای مختلف و شهرهای لاکچری مثل دبی است که همیشه سوژه فضای مجازی بوده است. ظاهرا او برای سفر کردن با پوشش های مختلف دستش باز شده و می خواهد از این فرصت استفاده کند. بعد از سالها مجری گری در صدا و سیما و زندگی تکراری خالا صبا راد متفاوت ترین سکانس زندگی اش را بازی می کند. بلاگر اینستاگرامی که همیشه در سفر است. صبا راد سفرها و تفریحات زیادی را در صفحه خود منتشر می کند و تقریبا همیشه در حال خوشگذرانی در کشورهای مختلف است ! ازدواج اول صبا راد با ازدواج دوم او کاملا متفاوت بوده است : صبا راد در گفتگویی گفت شاید برای بعضی ها عجیب و حتی غیر قابل باور به نظر برسد اما من و همسرم کاملاً به شکل سنتی با یکدیگر آشنا شدیم بواسطه یکی از دوستانم به هم معرفی شدیم و در مدت زمان کوتاهی با یکدیگر در مورد دیدگاه هایمان، پیرامون ازدواج صحبت کردیم متوجه شدیم که به لحاظ ذهنی به هم شباهت داریم به همین خاطر خیلی زود پای سفره عقد نشستیم.

صبا راد و مانی رهنما

شکست مهاجرت صبا راد

مهاجرتی که رفتنش با جنجال و صدا بود ولی برگشتنش در سکوت : مدتی پیش صبا راد مجری زن مشهور صدا و سیما که حالا دیگر با شکل و شمایل متفاوت نسبت به دورانی که در تلویزیون بود دیده می شود به ترکیه مهاجرت کرد که این مهاجرت حاشیه های زیادی داشت. آنها (صبا راد و مانی رهنما) بسیار خشنود از کار خود بودند و شرایط زندگی در ایران را سخت توصیف می کردند. مدتی صبا راد تصاویری خاص از زندگی اش در ترکیه منتشر کرد و بعد از آن نیز بلاگر اینستاگرامی شد و حتی برای جمع کردن فالوور قرعه کشی هم برگزار می کرد. تا اینکه ناگهان چمدان سفر بستند و به ایران برگشتند و هیچ توضیح خاصی درباره علت این تصمیم خود نداده اند. جالب است بدانید که صبا راد خصوصی ترین مسائل زندگی اش را با فالوورهایش در میان می گذارد اما در اینباره (برگشتن ناگهانی به ایران) توضیحی نداده است. صبا راد (فاطمه راد) مجری توانای تلویزیون کشور است. صبا راد متولد 30/8/59 می باشد. صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد یکی از مجریان معروف صدا و سیما بود.

صبا راد

منبع: برخط نیوز

کدخبر: 739821
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟