مانتو و کیف مارکدار صبا راد در رستوران معروف تهران + عکس
حجم ویدیو: 3.67M | مدت زمان ویدیو: 00:00:30

صبا راد که حسابی پول و درآمد ایستاگرام بهش مزه کرد در اینستاگرام عکسی را از خود در رستوران با چهره جدیدش به اشتراک گذاشت. صبا راد که تا همین یکی دو سال پیش مجری به خانه برمی گردیم بود مخاطبان هر روز صبا راد را با مانتو و مقنعه و البته صدایی دلنشین می دیدند به یکباره زیر میز زد و از صداوسیما خداحافظی کرد و صبا راد به همراه همسرش مانی به ترکیه رفت.ترکیه رفتن همانا و تغییر زیاد صبا راد همانا.

حالا صبا راد دیگر خیلی در قید و بند حجاب نبود و عکس ها و تصاویر بعضا عجیب از خود در اینستاگرام به اشتراک می گذاشت اما انگار در ترکیه خیلی فضا برای صبا و همسرش محیا نبود و خیلی زود تصمیم گرفتند به ایران برگردند.

صبا راد

صبا خانم اما همچنان سخت مشغول اینستاگرام بود و حتی خصوص ترین فضاها و احوالش را هم استوری می کرد و از این طریق توانست حدود 700 هزار فالوور بدست آورد.

چرا صبا راد در اینستاگرام فعال است ؟

صبا راد برای مدت زیادی مجری تلویزیون و رادیو بوده و برای او سخت است که حالا که فعالیتی در صدا و سیما ندارد (برخی می گویند ممنوع الکار شده و برخی دیگر نیز می گویند برای همیشه اخراج شده است) بدون مخاطب و دیده شدن زندگی کند.

صبا راد

به همین دلیل به سمت اینستاگرام آمده تا در اینستاگرام با مخاطبان و مردم ارتباط داشته باشد. (نکته جالب اینجاست که فالوورهای او در اینستاگرام اکثرا مربوط به زمانی است که هنوز مهاجرت نکرده بود و همان صبای راد محجبه در تلویزیون با رفتار متفاوت را به یاد دارند) به همین دلیل مدل جدید او را زیاد نمی پسندند.

 

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع: شایانیوز

آیا این خبر مفید بود؟