بدل آنجلینا جولی خواننده شد + فیلم
حجم ویدیو: 1.21M | مدت زمان ویدیو: 00:00:19

 رامانا سیاحی در هفته های اخیر حاشیه های بسیار زیادی داشته که بیشتر آن به دلیل لو رفتن تصویری از او و امیر تتلو مربوط به زمانی که او در ایران بوده است می باشد که نشان دهنده رابطه عاشقانه قدیمی رامانا و تتلو است.

277234121636625364

 مردم قبول دارند که او شباهت زیادی به خانم آنجلینا جولی ستاره مشهور سینمای جهان دارد ولی می گویند برای اینکه شبیه او شود عمل زیبایی انجام داده که خود خانم رامانا سیاحی این ادعا را رد می کند و می گوید تلاشی برای شبیه بودن به او انجام نداده ام. دانش آموخته رشته گرافیک می باشد، به دلیل شباهت طبیعی خود به آنجلینا جولی بسیار مورد توجه قرار گرفته و حالا کار مدلینگ می کند و تجربه بازیگری هم دارد. نام اصلی اش خدیجه سیاحی می باشد، اما بخاطر زندگی در فرانسه و حالا که ساکن کشور کانادا می باشد نام خارجی رامانا را برای خود انتخاب کرده است.

رامانا سیاحی ادعا می کند در خارج از کشور هم مدل است

ظاهرا شباهت رامانا به خانم جولی جهانی شده است. او ادعا می کند در کشور فرانسه به کار مدلینگ مشغول است و خب در آن کشور هم شناخته شده است. رامانا سیاحی ادعا می کند که در خارج از کشور (او در خارج از کشور هم به کار مدلینگ مشغول است و خودش را مدل فرانسوی ایرانی می داند) وقتی مردم او را می بینند با او عکس می گیرند و از او امضا می خواهند.

تحصیلات رامانا سیاحی : دانش آموخته رشته گرافیک می باشد، به دلیل شباهت طبیعی خود به آنجلینا جولی بسیار مورد توجه قرار گرفته و حالا کار مدلینگ می کند و تجربه بازیگری هم دارد. نام اصلی اش خدیجه سیاحی می باشد، اما بخاطر زندگی در فرانسه و حالا که ساکن کشور کانادا می باشد نام خارجی رامانا را برای خود انتخاب کرده است. جنجال های زیادی درباره رامانا سیاحی وجود دارد. عده ای از مردم معتقد هستند که او با اینکه عمل های زیادی کرده تا شبیه به آنجلینا جولی شود ولی هنوز هم شبیه او نیست البته خود خانم رامانا سیاحی عقیده دارد که عملی برای شبیه شدن به جولی انجام نداده است. همچنین او می گوید که در خارج از کشور شباهتش حاشیه های زیادی داشته و مردم از او استقبال می کنند.

100350571636625390

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟