متین ستوده با موی بلوند و لباس سفید! + عکس

متین ستوده بازیگر کم حاشیه سینما و تلویزیون ایران است. متین ستوده به تازگی در سریال شبکه خانگی «آهوی من مارال» ایفای نقش کرده است. متین ستوده متاهل می باشد .متین ستوده با علی زندی ازدواج کرده است. زندی صاحب رستورانی به نام تهران پاریس است و اغلب هم میزبان سلبریتی ها و بازیگران است.متین ستوده در فضای مجازی و اینستاگرامش بسیار فعال است و اکثر عکس هایی که از خود منتشر می کند با آرایش های زیاد است اگر چهره بدون آرایش او را دیده باشید زمین تا آسمان با چهره آرایش کرده اش فرق دارد او در یکی از پست های اینستاگرامش عکسی از خود و پدرش در مطب چشم پزشکی منتشر کرد که هیچ آرایشی نداشت و اینگونه از چهره بدون آرایشش رونمایی کرد.

متین ستوده

ناگفته نماند ستوده در انتخاب و دوخت لباس واقعا ستودنی است و معمولا لباس هایی که برای مناسبت های مختلف انتخاب می کند متفاوت و فکر شده می باشد البته گاهی هم ممکن است به دلیل نامتعارف بودنشان کمی وارد حاشیه شود. به عنوان مثال پوشش او در مراسم فوتوکال فیلم مسخره باز باعث شد عکس و ویدئوی او در فضای مجازی منتشر شود بخشی از کاربران شبکه‌های اجتماعی از نوع پوشش این بازیگر انتقاداتی کردند.

متین ستوده

البته بعدا خودش در مصاحبه ای گفت من در مراسم فوتوکال فیلم مسخره باز در تضاد با شرایط جامعه لباس نپوشیدم. لباس‌هایم پوشیده است و مو‌های من مانند دفعات قبل بوده حتی در عکس‌های صفحه شخصی‌ام مشخص است که در مراسم اکران «مسخره‌باز» مانند مراسم‌های دیگر بوده‌ام. من در اکران خصوصی فیلم «شعله‌ور» کت‌ و‌ شلوار پوشیده بودم؛ اما آن موقع حاشیه‌ای ایجاد نشد.

 

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع: شایانیوز

کدخبر: 736660 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟