تیپ عجیب بهاره رهنما شبیه به دخترهای نوجوان! !

بهاره رهنما پس از ازدواج دومش بیشتر به خبر یک خبرگزاری ها تبدیل شده است. بهاره رهنما خودش نیز به حواشی که پس از ازدواج دوم برایش پیش آمده واقف است. ظاهرا این حواشی روی بهاره رهنما تاثیری ندارد چرا که او خود را شخصیتی محکم توصیف کرده است. بهاره رهنما عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد. بهاره رهنما پس از ازدواج 63 کیلو وزن کم کرده است.

به گزارش رکنا،  بهاره رهنما عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد. استایل جدید این خانم بازیگر و تتو روی دستش مورد توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

بهاره رهنما

بهاره رهنما کارگاه سوزندوزی و کتابخانه در چابهار احداث می‌کند

بهاره رهنما با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش از احداث سوزندوزی و کتابخانه برای زنان و کودکان چابهار توسط موسسه فرهنگی هنری بارانسا خبر داد.

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرامش نوشت:

خوشحالم که بعنوان سفیر توانمندسازی زنان و دختران سیستان و بلوچستان بالاخره ایده احداث سوزندوزی و کتابخانه برای زنان و کودکان چابهار توسط موسسه فرهنگی هنری من «بارانسا» به نتیجه رسید، همیشه دوست دارم در حیطه امور خیر عملگرا باشم تا شعارگرا!

در راستای تحقق این رویای شیرین ممنونم از حمایت دوستان و خیرین خوب ایرانی کشور کانادا، تشکر از دوستان خوب آرکا چوب و تشکر از مریم بهار” عزیزم معلم دلسوز روستاهای چابهار.

بهاره رهنما

بهاره رهنما

منبع: وقت صبح

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 734114
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟