فیلم جنجال جدید بهنوش طباطبایی
حجم ویدیو: 3.37M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

بهنوش طباطبایی همسر سابق مهدی پاکدل است. بهنوش طباطبایی بازیگر جوان سینما و تلویزیون است. بهنوش طباطبایی بازیگری آرام و محبوب است. بهنوش طباطبایی ورزش را خیلی دوست دارد. بهنوش طباطبایی در فیلمی به وزنه برداری می پردازد.

به گزارش رکنا، بهنوش طباطبایی بازیگر زن مشهور تلویزیون و سینما ظاهرا قرار است راه تینا آخوندتبار را برود (از آنجایی که روز به روز ترمینات ورزشی او تخصصی تر می شود)

بهنوش طباطبایی مدتی است که به صورت حرفه ای ورزش می کند و تصاویر و ویدیوهایی از ورزش کردن خودش منتشر می کند. التبه ورزش کردن بهنوش طباطبایی به خانه و باشگاه محدود نمی شود و او حتی در طبیعت هم اقدام به ورزش های سنگین و حرفه ای می کند که می توان سبک جدید زندگی او را کاملا حس کرد.

بهنوش طباطبایی

تغییر بهنوش طباطبایی بعد از طلاق از مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی

به جرات می توان گفت بهنوش طباطبایی بعد از طلاقش به کلی عوض شده است. او بیشتر غرق درس و ورزش شده و اکثر لحظاتش را به همراه گربه لاکچری اش می گذراند. بهنوش طباطبایی در واکنش به درگیری های اخیر کشورهای همسایه ایران با انتشار تصویری از پرچم کشورهای اسلامی نوشت: مگر این همه ماه و ستاره، الله و لا اله الا الله روی این پرچم ها قرار نیست نشان صلح باشد و عدالت و برابری ... این صحبت بهنوش طباطبایی بی حاشیه نبوده و کاربران نظرهای مختلفی را مطرح کرده اند. تعداد قابل توجهی از کاربران به بهنوش طباطبایی گفته اند که سلبریتی ها نباید در مسائل سیاسی که دانش آن را ندارند دخالت کنند.

عکس های جذاب بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

 

بهنوش طباطبایی با پرنده

 

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

بیوگرافی بهنوش طبابایی

بهنوش طباطبایی 27 اردیبهشت ماه 1360 در یوسف آباد تهران به دنیا آمد. طباطبایی در رشته مهندسی کامپیوتر دارای مدرک لیسانس و در رشته روانشناسی بالینی دارای مدرک دکترا است.او دوره بازیگری را در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران گذراند.

طباطبایی

بهنوش طباطبایی در اواخر زمستان 1389 وارد دوران جدیدی از زندگی اش شد و ازدواجش با مهدی پاکدل دنیای جدیدی را در پیش رویش قرار داد.

بهنوش طباطبایی و عاطفه رضوی

عاطفه رضوی همسر حسین پاکدل است و سالها قبل با بهنوش طباطبایی جاری بود. بهنوش طباطبایی در سال 1389 با مهدی پاکدل ازدواج کرده و پس از چند سال از یکدیگر جدا شدند.

عاطفه رضوی و بهنوش طباطبایی

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 731726 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟