حمله نیوشا ضیغمی به حسین تهی و ساسی مانکن + فیلم
حجم ویدیو: 6.31M | مدت زمان ویدیو: 00:00:51

نیوشا ضیغمی در یک فیلم به انتقاد از ویدئوهایی که در آنها خوانندگان خارج از کشور توجهی به سن و سال افراد ندارند پرداخت. نیوشا ضیغمی خود یک دختر دارد و همین امر بهانه ای شد تا نیوشا ضیغمی این بازیگر زن مشهور از پدران و مادران ایرانی که فرزندان زیر 18 سال دارند تقاضا کند تا مراقب اینکه فرزندشان چه چیزی ببیند باشند. در این فیلم نیوشا ضیغمی می گوید: افراد بی فکر که چنین ویدئوهایی را منتشر می کنند و مشخص است که هیچ هدف و تفکری پشت آن نیست به فقر فرهنگی ما دامن می زنند. نیوشا ضیغمی همچنین به این موضوع اشاره کرده که گاهی علامت سوال هایی در همین کلیپ ها برای فرزند شما ایجاد می شود که جواب دادن به آنها شاید کار سختی باشد.

خشم نیوشا ضیغمی از موزیک ویدئوی حسین تهی

نیوشا ضیغمی به ویدیوهای مثبت 18 که این روزها در اینستاگرام و فضای مجازی توسط ایرانی ها منتشر می شود اشاره می کند که نمونه آن موزیک ویدیوهای امثال حسین تهی و ساسی مانکن است. اخیرا حسین تهی موزیک ویدیویی را منتشر کرده که در آن دخترانی با پوشش بسیار نامناسب حضور دارند. او تاکید می کند که این درخواست من به عنوان یک مادر است که خودم هم فرزندی دارم که در این جامعه زندگی می کند.

خوانندگی عجیب نیوشا ضیغمی در تبلیغ نوشیدنی

نیوشا ضیغمی سلطان تبلیغات عجیب و غریب میان بازیگران زن است. شاید این به آن دلیل است که او اصولا در تبلیغات زیادی حضور دارد. البته اینکه او هم در صفحه خود تبلیغات زیادی می کند و هم به عنوان مدل در تبلیغات حضور دارد همیشه مورد انتقاد مردم بوده است. او قبلا در واکنش به منتقدان تبلیغاتش گفته است که من مانند بکام و بیانسه تبلیغات می کنم. البته بسیاری از بازیگران زن مشهور و محبوب ایرانی در صفحات خود تبلیغات خاصی ندارند.

الناز شاکردوست، سحر قریشی، ترانه علیدوستی و ... تبلیغاتی در صفحه اینستاگرامی خود قرار نمی دهند مگر برای کمپین های اجتماعی یا مسائل مربوط به فیلم های خودشان، اما در این میان بهاره رهنما و فریبا نادری و نیوشا ضیغمی از آن درسته از بازیگرانی هستند که کسب درآمد خوبی از این طریق دارند (جدیدا نفیسه روشن هم به جمع آنها اضافه شده است)

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 729976
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟