صبحت های دنیا مدنی در خصوص یک برنامه ورزشی
حجم ویدیو: 5.18M | مدت زمان ویدیو: 00:00:42

دنیا مدنی بازیگر کشورمان متولد تیر ماه است. دنیا مدنی در رشته طراحی لباس درش خوانده است. والدین دنیا مدنی رویا تیموریان و میر ولی الله مدنی هستند. دنیا مدنی درباره عادل فردوسی پور صحبت کرد. دنیا مدنی به عادل فردوسی پور علاقه دارد.

به گزارش رکنا، ابراز علاقه بسیار جالب دنیا مدنی بازیگر زن مشهور به عادل فردوسی پور مجری و تهیه کننده مشهور ورزشی را ببینید.

 دنیا مدنی می گوید هیچ چیزی از فوتبال نمی داند و اصلا فوتبال نگاه نمی کند ولی مردهایی مثل عادل فردوسی پور را دوست دارد (باهوش) و حتی برنامه نود (آن موقع که پخش می شده) را می بیند.

ماجرای رابطه عاشقانه دنیا مدنی و بازیگر مرد

دنیا مدنی (1)

مدتی تصاویری از رابطه دنیا مدنی و بازیگر مرد مشهور منتشر شد که ادعا می شد آنها می خواهند با هم ازدواج کنند ولی بعدا این رابطه بهم خورد ! دنیا می گوید که خانواده های ما کاملا در جریان بودند و ما قصد ازدواج داشتیم که نشد ! دنیا مدنی بازیگر زن مشهور و البته چهره اینستاگرامی بیشتر می گوید حاشیه هایی که درباره ازدواجش با بازیگر مرد مشهور مطرح شده درست نیست و فقط با هم رابطه داشتیم و جدی نبود که به ازدواج ختم شود. البته دنیا مدنی نه تنها این روزها به ازدواج فکر نمی کند بلکه از مهاجرت نیز صحبت می کند و مدتی است که در کشور ارمنستان عکس و استوری پست می کند. پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد.

دنیا مدنی

دنیا مدنی

دنیا مدنی

منبع: برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 728687
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟