پسر دنیاجهانبخت رگ آبادانی دارد! + فیلم
حجم ویدیو: 11.48M | مدت زمان ویدیو: 00:01:34

دنیا جهانبخت از شاخ های اینستاگرامی است. دنیا جهانبخت مدت کوتاهی با مهراد جم خواننده ایرانی زندگی مشترک داشت اما گویی در دوران بارداری دنیا جهانبخت، مهراد جم او را تنها گذاشته است. گاهی اوقات در اینستاگرام دنیا جهانبخت لایو یا پست هایی منتشر می کند و از وضعیت بد روحی خود و دوران بارداری اش تعریف می کند مانند این فیلم که در آن دنیا جهانبخت پیش بینی کرده است پسرش فوتبالیست خواهد شد.

لایو دنیا جهانبخت بدون ناله

دنیا جهانبخت برای اولین بار در یک لایو اینستاگرامی به برخی سوالات و حاشیه ها درباره بچه اش بدون گریه و زاری پاسخ داد.

ویدیو به دلیل حجاب دنیا سانسور نشده، کامنت های لایو بازه و فالوورهایش حرف های مستهجن می زنند. جالب است بدانید که دنیا می خواهد بچه اش را به آکادمی فوتابال بفرستد و از او یک ستاره بسازد.

ستاره شدن بچه دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت در حالی می خواهد پسرش ستاره مشهور فوتبال شود که او به دنیا نیامده همین الان میلیونی فالوور دارد در پیجش و لازم نیست برای ستاره شدن تلاش کند همین الانش هم شاخ اینستاگرامی است و از خیلی از بازیکنان فوتبال فالوور بیشتری دارد ! او با اشاره به 6 کیلو اضافه وزنش گفت واقعا باردار است و دوست دارد پسرش فوتبالیست شود. این شاخ اینستاگرامی خواست به جای عکس گریه هایش این مورد را شیر کنند.

کنایه دنیا جهانبخت به مهراد جم

او با کنایه به مهراد جم گفت خواننده ها بی معرفت هستند اگر قرار است خواننده شود باید با معرفت باشد. او همچنین گفت اگر احساس کند نیاز به یک دختر دارد از طریق لقاح مصنوعی این کار را می کند. دنیا جهانبخت از پاسخ برخی پرسش ها طفره رفت ولی تاکید داشت مهراد جم همسرش بچه را تنها گذاشته است. اخیرا بازگشت مهراد جم به ایران حواشی زیادی داشت. او چند ماه پیش ازدواج کرده بود اما اخیرا ظاهرا جدا شدند.

منبع : برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟