فیلم لباس زنانه پوشیدن تتلو ! / چرا به اینجا رسید !
حجم ویدیو: 3.01M | مدت زمان ویدیو: 00:00:15

 امیر تتلو پرطرفدارترین خواننده رپ ایرانی باز هم جنجال ساز شد. درست است که تتلو بی ادب ترین خواننده محسوب می شود اما هوادارانش آنقدر زیاد هستند که بلیط های کنسرت تتلو با سرعت در حال فروش است.  29 مهرماه تتلو سومین کنسرتش را اجرا می کند و در این چند روز آخر سخت در حال تمرین با گروه موسیقی اش است. این گروه چند نوازنده دختر دارد که تتلو از داشتن آن ها بسیار راضی است و شب و روزش را در کنارشان می گذراند.

تتلو سلطان بی ادب

تتلو خود را سلطان هوادارانش می داند و گاهی هم حرف هایش را با سخن سلطان شروع می کند و می نویسد و انتشار می دهد! وی ظاهرا قصد دارد در این کنسرت 3000 تیشرت اختصاصی به طرفدارانش بدهد. باربد که تمامی لباس های جدید تتلو را برایش طراحی میکرد و به نحوی اسپانسر لباس هایش بود او را قال گذاشته و به گفته تتلو دست سلطانو گذاشت تو حنا و با اینکه نزدیک به کنسرت هستند این اکیپ را رها کرده است. اما شخصی به نام سجاد طراحی هایی جدید به دست تتلو رساند.

لباس هایی که تتلو استفاده می کند اغلب گشاد هستند که مدل خاصی هم ندارد اما سلطان از آن ها خیلی تعریف می کند. البته به گفته یکی از دوستانش او آن قدر خالکوبی و نقش و نگار بر روی اعضای بدنش دارد که اگر لباسی هم نپوشد فرقی ندارد.

امیر تتلو اعضای اکیپش را هم معتاد به تتو کرده است و آن هایی که نداشتند هم بالاخره طرحی در جایی از بدن خود خالکوبی کرده اند. ظاهرا هرکی که با این خواننده رفت و آمد صمیمی دارد باید به این راه کشانده شود!

 تمرینات سخت تتلو

تتلو درباره تمرینات اعضای بندش نوشت: برای اینکه لایق این باشی که هزاران نفر برای دیدنت بلیط بخرن باید ساعت ها تمرین های مختلف بکنی و به لحاظ بدنی و ذهنی و هنری کاملا تو فرکانس بالا باشی !!

انسان های با فرکانس پایین هرگز نمیتونن هزاران نفر رو چند ساعت به تماشا بشونن !!
شایانیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

 

آیا این خبر مفید بود؟