پاسخ محکم بهاره رهنما به مردم درباره طلاقش از پیمان قاسم خانی ! + فیلم
حجم ویدیو: 2.60M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21

بهاره رهنما از ازدواج دومش راضی به نظر می رسد. بهاره رهنما در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. هر از گاهی عکس هایی را بهاره رهنما به همراه همسرش در اینستاگرام منتشر می کند. بهاره رهنما به تازگی با فرا رسیدن فصل پاییز از عکس های پاییزی خود با همسرش رونمایی کرده است. بهاره رهنما درباره طلاق گرفتنش صحبت کرد.

بهاره رهنما بازیگر زن مشهور می گوید که طلاق من و پیمان قاسم خانی برای ما مسئله ی خاصی نداشته ولی مردم مسئله دارند و سخت می گیرند.

بهاره رهنما این پاسخ را در سوال مربوط به همکاری حرفه ای با پیمان قاسم خانی می گوید چرا که او در حال تبدیل شدن به یک کارگردان حرفه ای است و می خواهد بیشتر فیلم بسازد و خب پیمان قاسم خانی هم نویسنده مشهوری است پس طبیعی است که این دو با هم برخورد کاری داشته باشند.

ممنوع التصویر شدن بهاره رهنما

جالب است بدانید که بهاره رهنما با آن همه سابقه حضور در تلویزیون ممنوع التصویر شده است و کسی علت آن را نمی داند.بهاره رهنما این روزها در تلویزیون حضور ندارد ؟ قابل ذکر است که بهاره رهنما اعلام کرده ممنوع التصویر است و تلویزیون از او خواسته پروژه ای که در حال ساخت بود را ترک کند. احتمالا این اقدام تلویزیون به دلیل حاشیه های زیاد این بازیگر زن است. برخی می گویند این مشکل برای او بعد از منتشر شدن فیلم سخنرانی او بالای منبر بوده است ولی تا کنون هیچ مقام رسمی و غیر رسمی به غیر از خود بهاره اظهار نظر نکرده است.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟