صبا راد در ترکیه !
حجم ویدیو: 6.16M | مدت زمان ویدیو: 00:00:53

صبا راد مجری سابق تلوزیون ایران است که مدتی قبل قید کارکردن در صدا وسیما را زد و استعفاء داد. صبا راد همسر مرتضی علی آبادی بود که بعدا از همدیگر جدا شدند. صبا راد پس از جدایی با مانی رهنما ازدواج کرد. صبا راد و مانی رهنما برای مدتی ایران را به مقصد کشور ترکیه ترک کردند. این روزها عکس های صباراد که در اینستاگرام منتشر شده است توجه خیلی ها را به خود جلب کرده است.

به گزارش رکنا، صبا راد مجری زن مهاجرت کرده صدا و سیما ویدیویی برای یادگاری و آرشیو از تولد قبلی اش منتشر کرده که در آن حرکات موزون انجام می دهد.

صبا راد مدتی است که به همراه رهنما همسرش که خواننده پاپ است به ترکیه مهاجرت کرده و در آنجا اقامت دارد و مشغول به بلاگری اینستاگرام است.

چیزی که بیشتر از رفتار صبا راد موجب تعجب مردم شده ظاهر متفاوت او با چندین سال حضور در ایران و صدا و سیماست. او روز به روز حجاب کمتری در تصاویر و فیلم هایش دارد و دقیقا مانند مهناز افشار پله پله تا بی حجابی کامل پیش می رود.

صبا راد (فاطمه راد) متولد 30/8/59 ، مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» است و یک روز در میان در مقابل بینندگان شبکه تهران ظاهر می شود. او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است.

او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

منبع: برخط نیوز

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد

 

کدخبر: 724711 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟