عکس پاییزی جوانه دلشاد وقتی هنوز پاییز نیامده است!

جوانه دلشاد بازیگر نام آشنای سینمای ایران است. جوانه دلشاد جرو بازیگرانی است که در سریال های مهران مدیری نقش آفرینی کرده است. جوانه دلشاد در تئاتر نیز فعالیت بسیار خوبی دارد. جوانه دلشاد در سریال نمایش خانگی اسپینجر نیز نقش آفرینی کرده است. جوانه دلشاد عکسی را با استایل پاییزی در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، جوانه دلشاد بازیگر جوان و مطرح ایرانی در اینستاگرامش عکسی را با استایل جذاب پاییزی در آخرین روزهای تابستان منتشر کرد.

جوانه دلشاد

جوانه دلشاد با انتشار این عکس نوشت :

من متوجه شدم که در اعماق نفرت درونم

عشقی بی پایان وجود دارد.

من متوجه شدم که در انتهای گریه ی درونم ، لبخندی بی مانند وجود دارد .

من متوجه شدم که در پیچیده ترین آشوب های درونم ، آرامشی عمیق وجود دارد.

این ها به من شادی می دهند و به همین دلیل است که برایم مهم نیست دنیا با بی رحمی بر من فشار بیاورد …

زیرا که در درونم چیزی قویتر با آن مقابله می کند .

جوانه دلشاد کیست؟

جوانه دلشاد

جوانه دلشاد در بیستم شهریور 1369 دریک خانواده 5 نفره در رشت متولد شده اسـت. او یک خواهر متاهل بـه نام جیران دلشاد دارد و تنها برادرش فوت کرده اسـت. جوانه دلشاد دارای مدارک لیسانس شیمی از دانشگاه رشت و لیسانس کارگردانی از دانشگاه تهران می‌باشد.

او در در سریال حوالی پاییز به کارگردانی حسین نمازی و تهیه‌کنندگی سعید پروینی در نقش دختری بـه نام عاطقه کـه دوست صمیمی شیوا اسـت نقش آفرینی کرد.

جوانه دلشاد از مجموع 8 اثری کـه در کارنامه دارد، در 6 اثر در تلویزیون با نام‌های سریال حوالی پاییز، سریال بازگشت، سریال همسایه‌ها، سریال در حاشیه، سریال ویلای مـن و سریال شوخی کردم نام‌های ودر 2 اثر در سینما با نام‌های فیلم سرکوفت و فیلم آخری ن بار کی سحر را دیدی؟ بازی کرده اسـت.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟