عکس های بهاره رهنما به شوهر دومش !

بهاره رهنما علاوه بر بازیگری در سینما و تلویزیون به داستان نویسی هم مشغول است. بهاره رهنما لیسانس ادبیات فارسی، لیسانس حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی دارد. امیر خسرو عباسی مالک برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی همسر فعلی بهاره رهنما است. عکس های عاشقانه ای بهاره رهنما و همسرش در فضای مجازی دارند. در ادامه بهاره رهنما را در لباس ها و تیپ های مختلف مشاهده کنید.

این عکس را بهاره رهنما در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشته است.

بهاره رهنما با دامن گلدار

بیوگرافی و اعضای خانواده بهاره رهنما

بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن ایرانی است. بهاره رهنما کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسر بهاره رهنما پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما است. بهاره رهنما دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارد.

عاشقانه بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد

در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

بهاره رهنما در خارج

بهاره رهنما عاشق بازیگری

تا 10 سالگی جز اینکه بچه حاضر جواب و سرتق جمع بودم کلی ترانه و قصه برای ادا درآوردن در جمع بزرگ تر ها تو آستین داشتم.

بهاره رهنما

اما با دیدن یکی از فیلم های علیرضا داوود نژاد عاشق بازیگری شدم و تصمیم گرفتم شغل آینده ام همین باشد.

رقیب عشقی بهاره رهنما

در 14 سالگی بعد از آشنایی با عباس معروفی یکی از دوستان پدرم رقیب تازه ای برای عشق بازیگری ام پیدا شد و آنهم نوشتن داستان بود.

بهاره رهنما و همسرش

بازیگری بهاره رهنما از 17 سالگی

بهاره رهنما در نهایت در سال 1370 وقتی 17 ساله بود در فراخوان تست بازیگری حاضر شد و پس از قبولی اولین بار در فیلم افعی کنار جمشید هاشم پور بازی کرد.

منبع : شماره یک

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟