لباس های خوش رنگ  دو خانم بازیگر معروف در مزون لباس + عکس

شیوا خسرومهر یکی از بازیگران سینما، تلویزیون و تاتر است. شیوا خسرومهر متولد 24 آبان 1350 در شهرستان سبزوار است. شیوا خسرومهر در این سال های اخیر در نمایش های خانگی نیز ایفای نقش داشته است. شیوا خسرومهر فعالیت گشترده ای در فضای مجازی دارد. شیوا خسرومهر اخیرا عکس جنجالی تازه ای در اینستاگرامش منتشر کرده است.

به گزارش رکنا، شیوا خسرومهر عکس جدیدی را برای تبلیغ مزون لباس در پیجش منتشر کردو در ابن عکس او در کنار نعیمه نظام دوست یکی از بازیگران مطرح کشورمان ایستاده است.

شیوا خسرومهر و نعیمه نظام دوست

هدف از انتشار این عکس تبلیغ مزون لباس بود اما به چه قیمتی؟! آن ها با ظواهری ناشناخته و خارج از عرف برای جذب مخاطب تلاش می کنند!

پدر بازیگر شیوا خسرو مهر

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، گفتنی است پدر شیوا خسرومهر نیز با نام هوشنگ، پیشکسوت تاتر در سبزوار است که شغل اصلی او خدمت معلمی در آموزش و پرورش بوده است.

شروع فعالیت هنری شیوا خسرومهر

این بازیگر از کودکی با تئاتر آشنا بوده چون پدرش در این عرصه حضور داشته و فارغ التحصیل تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا بوده، شیوا خسرو مهر علاوه بر بازیگری در زمینه داستان نویسی هم فعالیت دارد. در کلاسهای امین تارخ هم حضور داشته ، اولین حضورش بر روی صحنه سال 79 در تله تئاتر به سوی دمشق به کارگردانی استاد سمندریان بوده است.

شیوا خسرو مهر

خسرومهر فعالیت هنری خود را محدود به تئاتر نکرد و پس از مدتی به عنوان داستان نویس و بازیگری حرفه ای در سینما نیز شناخته شد.اولین کار شروع بازیگری او همزمان با دورهای بازیگری بود که اولین کار خود را با نام مجلس نامه با آقای رحمانیان استارت زد و سپس در تله تئاتر خود مرحوم سمندریان حضور پیدا کرد و مدتی بعد با معرفی مهدی فخیم زاده در سریال کاشانه به تلویزیون نیز راه پیدا کرد.

شیوا خسرو مهر

حضور خان بازیگر در سینما

اولین حضورش در سینما در سال 81-82 در فیلم سینمایی عروس مهتاب به کارگردانی خسرو ملکان رم خورد و تاکنون در فیلم ها و مجموعه های متعددی به ایفای نقش پرداخته است. فیلم های سینمایی همچون کارناوال مرگ، سایه وحشت، امپراطور، ورود به صحنه جرم ممنوع، سنگ کاغذ قیچی، مخمصه، عروسی مهتاب و عشق فیلم و سریال های محله تهرونی ها، خط شکن، نرگس، یلدا، اسلحه سرد و قلب یخی بخشی از کارنامه قابل قبول شیوا خسرومهر در عرصه بازیگری سینما و تلویزیون است.

شیوا خسرو مهر

ازدواج شیوا خسرو مهر

شیوا خسرو مهر در گفتگویی اشاره ای به جدایی از همسرش داشته، او در این رابطه گفته: هم پدر بودن و هم مادر بودن سخت است، مخصوصاً وقتی که مجبوری سوا و جدا از مادر نقش پدر را هم ایفا کنی و برای فرزندت سوای مادر، پدر هم باشی شاید جالب باشه که براتون بگم تبریکاتی که من روز پدر می گیرم خیلی بیشتر از زمان هایی است که برای روز مادر بهم تبریک می گن است.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 718022 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟