سمانه پاکدل دهان باز کند رازی از سحر قریشی نمی ماند ! + جزییات

سحر قریشی در یک مصاحبه به روابط دوستی اش پرداخت. سحر قریشی اعلام کرد که با سمانه پاکدل دوستی دیرینه دارد. سحر قریشی سعی می کند خوشدل باشد. هرگاه سحر قریشی دلش می گیرد به سمانه پاکدل زنگ می زند. جزئیات دوستی سحر قریشی را با سمانه پاکدل در ادامه بخوانید.

دوستی سحر قریشی و سمانه پاکدل

سحر قریشی بازیگر خوش چهره و مطرح در یکی از مصاحبه هایش درباره دوستی عمیقش با سمانه پاکدل صحبت هایی را مطرح کرد و او را رازدارترین فرد زندگی اش معرفی کرد.

سحر قریشی گفت: اگر بخواهم سمانه را تعریف کنم، خیلی حرف ها دارم که دوست دارم بگویم.

خالصانه ترین حرفی که می خواهم بگویم این است که اگر پدر یک خانواده بودم که پسری داشتم، حتما سمانه را به زور برای پسرم می گرفتم چون که سمانه به شدت زن خانه است.

درد دل های سحر قریشی با کیست؟

بارها پیش آمده که من خیلی ناراحت بودم و شده که ساعت ۴ صبح به سمانه زنگ زدم.

سمانه زود آمده دنبال من و رفتیم امامزاده صالح (ع) در میدان تجریش و آنجا تا توانستیم با هم درد دل و گریه کردیم و برگشتیم خانه.

من و سمانه هم خون نیسیتم ولی همدل هستیم. سمانه تنها همکاری است که توانستم در این مدت فعالیت، به او آنقدر اطمینان کنم که رازهای نگفته زندگی ام را به او بگویم و مطمئن هستم که این راز را فقط من و سمانه می دانیم.

رازی که به سمانه می گویم مطمئن هستم حتی اگر با هم قطع رابطه هم بکنیم، از زبان دیگری نمی شنوم.

سحر قریشی چه افرادی را دورش جمع می کند؟

میشه سعی کردم آدم خوشدلی باشم و آدم های خوشدل هم دور خودم جمع کنم و سمانه یکی از بهترین خوشدل هاست.

به خاطر ضرباتی که در زندگی خوردم تصمیم گرفتم که زیاد مسائل را جدی نگیرم و آدم ها را به شکل فانتزی ببینم و سمانه از دید فانتزی من یک عروس زیبا است.

منبع : وقت صبح

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟