حسرت بچه دار شدن بر دل این زوج های سینمای ایران + عکس ها و اسامی
طلاق بازیگران یکی از موضوعات جنجالی است. ازدواج بازیگران جزو موضوعات داغ در فضای مجازی است. اخبار مربوط ازدواج بازیگران اغلب به دست خود آنان منتشر می شود. ازدواج بازیگران و فرزنددار شدنشان مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد. در ادامه عکسی از بازیگران بعد از ازدواج و اینکه فرزنددار نمی شوند مشاهد کنید.

به گزارش رکنا، اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از زوج های هنری سینمای ایران بعد از سالها زندگی مشترک هنوز طعم پدر و مادر شدن را نچشیده اند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

سحر ولدبیگی و نیما فلاح

سحر ولدبیگی و نیما فلاح یکی دیگر از زوج های هنری هستند که نزدیک به 20 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد اما فرزندی ندارند. این زوج وفادار یکی از موفق ترین و بی حاشیه ترین زوج های هنری هستند که از آنها میتوان به عنوان زوج خوشحالی که همیشه در کنار هم هستند نام برد.

رویا تیموریان و مسعود رایگان

رویا تیموریان و همسرش مسعود رایگان یکی دیگر از زوج های هنرمند سینما هستند که با وجود گذشت بیش از 15 سال (ازدواج در سال 82 ) از عمر زندگی مشترکشان فرزندی ندارند البته ناگفته نماند که رویا تیموریان از ازدواج اولش دو دختر به نام دنیا و درنا مدنی دارد .

مسعود رایگان رویا تیموریان

افسانه چهره آزاد و شاهرخ فروتنیان

افسانه چهره آزاد و همسرش شاهرخ فروتنیان هم از آن زوج های هنری هستند که چیزی نزدیک به 40 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد اما هرگز طعم بچه دار شدن را نچشیده اند و طبق گفته خود خانم بازیگر از همان ابتدای ازدواج تصمیم گرفتند که عشقشان بین خودشان بماند و هرگز آن را با وجود بچه تقسیم نکنند و زیر بار مسئولیت بچه دار شدن نرفتند.

افسانه چهره آزاد

رضا عطاران و فریده فرامرزی

رضا عطاران و فریده فرامرزی یکی از زوج های هنری قدیمی سینما هستند که سال 73 زندگی مشترکشان را آغاز کردند و با وجود گذشت سالهای زیادی از عمر زندگی مشترکشان هرگز بچه دار نشدند و طبق خبرهای منتشر شده از مصاحبه آقای بازیگر توافق این زوج از ابتدا بر بچه دار نشدن بوده است.

رضا عطاران

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی هم یکی دیگر از زوج های هنری سینمای ایران هستند که با وجود گذشت سالهای زیادی از عمر زندگی مشترکشان ( بیش از 20 سال ) هرگز به بچه دارشدن فکر نکرده اند و به گفته خود آقای بازیگر آزادی های دوران جوانی را با تنهایی های پیری تاخت زده اند و با یکدیگر بر سر بچه دار نشدن به توافق رسیده اند.

فرهاد آئیش و مائده طهماسبی

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق

امین حیایی و نیلوفر خوش خلق یکی دیگر از زوج های هنری هستند که بیش از 20 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد و بدون داشتن فرزند روزهای خوبی را در کنار هم سپری میکنند. نیلوفر خوش خلق همسر دوم امین حیایی است و آقای بازیگر از ازدواجش اولش با مونا بانکی پور یک پسر به نام دارا دارد.

امین حیایی و همسرش

بهنوش بختیاری و محمدرضا آرین

بهنوش بختیاری و محمدرضا آرین یکی دیگر از زوج های هنری هستند که بیش از 10 سال از عمر زندگی مشترکشان میگذرد اما فرزندی ندارند . خانم بازیگر در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که دیگر بچه دار نمیشود و چند سال قبل قصد قبول فرزندخواندگی یک دختر را داشتند که به سرانجام نرسید.

بهنوش بختیاری

رامبد شکرآبی و حدیث فولادوند

رامبد شکرآبی و همسرش حدیث فولادوند را هم میتوان در لیست زوج های هنری که فرزند ندارند قرار داد . این زوج که سال 89 زندگی مشترکشان را آغاز کردند نزدیک به 10 سال است که در کنار هم زندگی آرام و بدون حاشیه ای دارند و برای ادامه زندگی شمال کشور را به زندگی در تهران ترجیح داده اند.

حدیث فولادوند و رامبد شکرابی

الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی

از میان زوج های هنری سینمای ایران که مدت زمان کوتاهی از زندگی مشترکشان میگذرد و هنوز صاحب فرزند نشده اند میتوان به الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی ، صبا راد و مانی رهنما، اشکان خطیبی و آناهیتا درگاهی، نرگس محمدی و علی اوجی، سمانه پاکدل و هادی کاظمی ، حدیث میرامینی و مجتبی رجبی اشاره کرد که چند سالی است زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند و باید منتظر ماند دید آیا بعد از گذشت بیش از 10 سال از زندگی مشترک نامشان در لیست بالا قرار میگیرد یا پدر و مادر بودن را تجربه خواهند کرد.

الیکا عبدالرزاقی با همسرش

منبع: ساعد نیوز

این مطلب از صفحه وبگردی تهیه شده و فقط جنبه سرگرمی دارد.
 

کدخبر: 717085 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟