عکس نفیسه روشن در  قم !

نفیسه روشن بازیگر مطرح ایران است. نفیسه روشن در فیلم های زیادی بازی کرده و نفیسه روشن مجرد است. نفیسه روشن در فیلم مانکن ایفای تقش کرده و در ادامه بیشتر از نفیسه روشن بخوانید.

نفیسه روشن

نفیسه روشن بازیگری جوان و پر انرژی است که بسیار هم اهل خوشگذرانی و گشت و گذار می باشد. نفیسه روشن به تازگی از همسر  خود طلاق گرفته و درحال حاظر مجرد است.

نفیسه روشن در کل علاقه زیادی به تفریح و سفر دارد. وی مدتی بود که دست از عکس های خوش آب و رنگش برداشته بود و کمی ساده زیست شده بود اما پس از طلاقش دوباره به استایل های خاص و جذاب خود برگشت. نفیسه روشن چند روزی می شود که در شهر قم به سر می برد و تصاویری از خود منتشر می کند اما به تازگی عکسی عجیب پست کرد که در یک رستوران شیک و جذاب با پوششی به دور از انتظار در شهر قم است که البته با تعجب هم خودش و هم کاربران همراه بود.

نفیسه روشن

روشن در کپشن پستش نوشت:

جالبه...

خیلی از کشورهااا رفتممم

ولی یکی از جذاب ترین

باحال ترین

قشنگ ترین

رستوران های دنیا رو

توی شهر قم دیدم

برای خودمم جالببببب بودااااا

نفیسه روشن

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده وی موفق به اخذ مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد شده است. پدرش مهندس پرواز در نیروی هوایی ارتش بود و برادرش هم‌اکنون مهندس پرواز می‌باشد. ناگفته نماند همسر سابقش نیز خلبان است.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع: شایا نیوز

آیا این خبر مفید بود؟