مقایسه سحر دولتشاهی و زن اول همایون شجریان ! /  گیتاخوانساری کیست؟ + عکس

گیتا خوانساری نامش زیاد شنیده می شود. گیتا خوانساری همسر همایون شجریان است. گیتا خوانساری در سال 1374 با همایون شجریان فرزند استاد شجریان ازدواج کرد. گیتا خوانساری متولد تهران است. علت طلاق گیتا خوانساری را در ادامه بخوانید.

خانواده و زندگی شخصی گیتا خوانساری

گیتا خوانساری در خانواده چهار نفره و هنرمند به دنیا آمده و یک خواهر بزرگتر به نام کتایون خوانساری دارد که متولد ۱۳۴۴ است. پدرش از بنیانگذاران هنر گرافیک در ایران و از طرفداران دکتر مصدق بود.

همچنین از روزنامه نگاران قدیم ایران و مدیر هنری نشریه بود

مادربزرگ خانم خوانساری ، اشرف کاشانی از اولین زنان بازیگر تئاتر ایران بود که آثار زیادی از او به جا مانده است.

مادر او زمانی که پانزده سال داشت نقش اول فیلم ضربت به کارگردانی ساموئل خاچکیان را بازی کرد و جایزه بهترین بازیگر نقش زن را در فستیوال مسکوبه دست اورد او پس از ازدواج کار بازیگری را رها کرد.

مهاجرت گیتا خوانساری به پاریس

گیتا زمانی که کودک بود به همراه خانواده اش به پاریس مهاجرت کرد و مقیم فرانسه شد و تحصیلات و دوران جوانی خود را در این کشور گذراند. بعد از ازدواج با همایون شجریان در ایران زندگی میکرد.

گیتا خوانساری و ازدواج با همایون شجریان

استاد شجریان بعد از جدایی از همسر اولش با خانم کتایون خوانساری خواهر گیتا ازدواج کرد که این ازدواج باعث آشنایی وی با همایون شجریان شد و در نهایت بعد از گذشت ۳ سال با هم ازدواج کردند. اما مدتی است زمزمه جدایی و طلاق این روج به گوش می رسد که تاکنون صحت و سقم آن تایید و یا تکذیب نشده است و هیچ کدام از این دو نفلر واکنشی به این خبر طلاق نشان ندادند.

شایعه ازدواج سحر دولتشاهی و همایوم شجریان نیز در رسانه ها داغ شده که این خبر نیز بعد از چند سال هنوز تایید و یا تکذیب نشده است اما عکس این دو نفر در ماشین و بهشت زهرا حواشی زیادی را مبنی بر ازدواجشان دامن زده است

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

پیج اینستاگرام گیتا خوانساری

پیج اینستاگرام وی با آیدی زیر فعال است که از دسترس عموم خارج است و از فالورهای همایون شجریان نیز می باشدو او در بیو اینستای خود نوشته است:

جایی بین یک رویا و دریا گم شده است

gita_khonsari

منبع : مجله اینترنتی حرف تازه

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟