جشن طلاق زن و مرد باحضور پسرک غمگین + فیلم تکاندهنده
حجم ویدیو: 1.85M | مدت زمان ویدیو: 00:00:28

طلاق در همه جوامع بشری مشاهده می شود. طلاق همسران دلایل زیادی دارد. جالب است برخی از خانواده ها جشن طلاق برگزار می کنند. حتی برخی از آنها جشن طلاق را در حضور فرزندان خود می گیرند. در این فیلم جشن طلاق را در حضور فرزندان مشاهده می کنید.

مدتهاست که پس از پایان یافتن یک ازدواج و جدایی زوجین از یکدیگر، برای بیان مجرد شدن دوباره‌شان مراسمی با عنوان عکس سلفی پس از طلاق، شادی و جشن طلاق به سبک‌های مختلف در دنیا در حال برگزار شدن است. در برخی از این مراسم‌ها کیک طلاق، حلقه‌های ازدواج بریده و جشن و مهمانی با حضور آشنایان و دوستان برگزار می‌شود که مخالفان و موافقی نیز دارد.

جشن طلاق زن چینی در حضور دوستان

اما در تازه‌ترین ایده‌های به اجرا درآمده این مراسمات، ویدئویی از شادی یک زن چینی در جشنی بزرگ در حال انتشار در فضای مجازی است که او این شادی را با دوستان و آشنایان خود و در حضور فرزندش جشن گرفته است که کاربران بسیاری به برگزاری این مراسم در حضور فرزند خرده گرفته‌اند و از آن انتقاد کرده‌اند. این کاربران به نگاه متحیر این کودک به مادرش که در حال شادی کردن است اشاره می‌کنند و اظهار تاسف می‌کنند.

جشن طلاق یک ناهنجاری است

جمعی از کاربران بر این باورند که امر طلاق به خودی خود در زندگی و آینده‌ی فرزندان طلاق تاثیر بسازیی دارد چه برسد به اینکه این کودکان و یا نوجوانان در مراسم این جدایی نیز حضور داشته باشند، آنها از مراسمات جشن طلاق با نام یک ناهنجاری یاد می‌کنند.

برخی معتقدند برگزاری مراسم‌های این چنینی به زوجین کمک می‌کند تا رنج کمتری از جدایی و طلاق را متحمل شوند و به آنها کمک می‌کند تا بهتر و سریع‌تر به سبک جدید زندگی خود وفق پیدا کنند. اما گروهی ضمن اینکه به آسیب‌پذیری فرزندان اشاره می‌کنند، از این بابت که طلاق جلوه‌‌ای که چندان در میان مردم ناخوشایند است را از دست می‌دهد اشاره می‌کنند و عنوان می‌کنند ممکن است بسیاری از زوجین در صورت برخورد با کوچکترین مشکلات به جدایی و طلاق فکر کنند و این عمل کاملا عادی شود و جامعه را آسیب‌پذیر کند.

منبع : اسپوتنیک

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟