بهاره رهنما مانتو پرو کردنش را هم به اشتراک گذاشت! + فیلم
حجم ویدیو: 532.15K | مدت زمان ویدیو: 00:00:04

بهاره رهنما متولد۱۳۵۲ در اراک است.بهاره رهنما مدرک کارشناسی حقوق قضایی خود را از دانشگاه آزاد گرفته است. همسرسابق بهاره رهنما پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما بود. بهاره رهنما برای اولین بار با یک فیلم به نام "افعی" که یک فیلم اکشن بود، به سینما‌ آمد. بهاره رهنما فیلم جدیدی از خودش منتشر کرد.

به گزارش رکنا، در ویدئویی که از بهاره رهنما منتشر شده، او پس از پرو کردن یک مانتو خوشحال و راضی به نظر می‌رسد.

از طلاق بهاره رهنما تا ازدواج

بهاره رهنما بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی در تاریخ 96/6/4 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. جالب است که روی کارت عروسی بهاره رهنما، شعری از سیمین بهبهانی نوشته شده بود.

 بهاره رهنما

بهاره رهنما بعد از ازدواج به همراه همسرش در این برنامه حاضر شد و به سوالات مجری برنامه پاسخ داد در ابتدای این گفتگو امیرخسرو عباسی از تعجبش در انتشار عکس ها و روانه شدن سیل تماس ها برای تبریک گفت و بهاره رهنما ادامه داد البته که کسی جرات نمی کرد با من تماس بگیرد اما ما خودمان از انتشار عکس های ازدواجمان بی خبر بودیم.

حاشیه های لباس عروس بهاره رهنما

بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درباره جنجال پوشیدن لباس عروس گفت: بله من د ر۴۲ سالگی لباس عروس پوشیدم و عکس گرفتم و قطعا در انتخاب همسر یکی از ملاک های من موقعیت مالی همسرم بود اما چیزهای افسانه ای که می گویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام، با خنده گفت: مگر اینکه حاجی پنهان کرده باشد.

بهاره رهنما

بهاره رهنما درباره شرط ازدواجشان گفت: امام رضا (ع) باعث این ازدواج شد و امیرخسرو تنها شرط ازدواجمان را خواندن نماز اول وقت اعلام کرد.

منبع: وقت صبح

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟